Kozyatağı evden eve nakliyat


KOZYATAĞI EV TAŞIMA

iltsm

kozyatağı evden eve nakliyat konusunda sizlere her zaman en kusursuz hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız deneyimli kadrosu ve geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerimize 20 yılı aşın bir süredir koz yatağı evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmet alanlarında çözümler sunmakta ve sizi bu zahmetli gibi görünen koz yatağı evden eve nakliyat stresinden kurtarmak tayız. Yılların verdiği bilgi birikimi ve bu işi yapabilmenin gerektirdiği hizmet standartlarımız, ulaştırma bakanlığı tarafından verilmiş olan gerekli belgelerimiz ve geniş araç filomuz ile koz yatağı evden eve nakliyat çözümleri sunmaktayız. Eşyalarınızı taşırken özellikle dikkat edilmesi gereken eşya guruplarının taşıma işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimiz hakkında detaylı bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih ederek kaliteli ve uygun fiyatlı koz yatağı evden eve taşımacılık hizmetini alabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Şifoniyer, Yemek Masası ve Komodin tarzında olan eşya gurubunu;

Bu tip mobilyalarınızı özenli ve zarar gelemeyecek şekilde özel paketleme ekipmanlarımız ile paketlenmekte grafit tipi havalı kartonlar ile sarılmakta daha sonra plaka kartonlar ile muhafıza edilmektedirler. Tamamen garanti altına alındıktan sonra (çizilme kırılma ve devrilmeye karşı) koz yatağı evden eve taşıma işlemleri gerçekleştirilmeye başlanır.

Beyaz Eşyalarınızı nasıl taşıyoruz?

İlk önce de montesi yapılan beyaz eşya grubunuzun daha sonrasında özenle ve büyük bir titizlikle paketlenme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu eşya grubu taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisidir. Hem elektroniği hemde değeri açısından taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce taşıma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı tamamen garanti altına alındıktan sonra taşımaya başlanmalı ve çok dikkat edilmelidir.kozyatağı evden eve nakliyat

 

Elektronik eşyalarınızın taşınması;

Öncelikle elektronik eşyalarınızın kablolarının sökülmesi ve kolilenerek şekilde parçalara ayrılmakta ve daha sonra havalı kartonlar ile sarılarak oluşabilecek sorunlar önlenmekte daha sonrasında paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Beyaz eşya grubu gibi büyük bir özen ve dikkat gerektiren bir başka eşya grubunda elektronik eşyalardır.

Mobilyalar

Özel ekiplerimiz tarafından de montesi yapılan mobilyalar grafit kağıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafıza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye grubu

Bu tip eşyalar öncelikle stres ile kaplanır, grafit kağıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Antika, Seramik ve Porselen tarzı eşyaların taşınma işlemi;

Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içerisinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.kozyatağı evden eve nakliyat

 

Avize ve Lambalarımızı taşıyor musunuz?;

De montesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafıza edilir.

Ayna ve Cam gibi hassas eşyalarım nasıl taşınıyor?

Ayna ve cam gibi eşyalarınız için tamamen özel paketleme ekipmanları ile çizilmesi ve kırılmasını engellemek için güzel bir şekilde satmaktayız.

kozyatağı evden eve nakliyat

Eşyaların paketlenmesi işlemi tamamen eşyaların taşınma esnasında meydana gelebilecek hasarlara karşı korunması amacıyla yapılmaktadır. Kırılabilecek veya çizilebilecek her türlü eşyanız bu sayede koruma altına alınmakta ve zarar görmesi engellenmektedir. Taşımanın tüm aşamalarında gerekli özen ve titizlik firmamız tarafından gösterilmekte olup hasarlar ve zararlar minimuma indirilmekte eşyalarınızın hasar görmeyeceğinden emin olduktan sonra taşıma işlemlerine başlatmaktayız. Oluşabilecek en küçük sorun dahi kabul edilemeyecek olan evden eve nakliyat işlerinde firmamız yapılan tüm taşıma işlemlerinde sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı garanti altına almaktayız.

 

İyi Bir Nakliyat hizmeti için ipuçları ;

Eşyalarınızı taşıyan koz yatağı evden eve nakliyat firmasının personellerini taşıma esnasında dikkatli olma konusunda kontrol ediniz.
Hangi eşyanın hangi odaya koyulacağı konusunda firmanın yeterli derecede bilgilendirilmesi sayesinde koz yatağı evden eve taşıma işleminden sonra yükünüz hafifleyebilir.
Kırılabileceğini düşündüğünüz bardak ve cam tarzı eşyalarınızın paketlenmesi esnasında sizde yardımcı olabilir daha iyi bir şekilde paketlenmesini sağlayabilirsiniz.
koz yatağı evden eve taşıma yapacak olan firmadan taşınma öncesi taşıma sigortası evraklarının kopyasını isteyerek oluşabilecek sorunlara karşı taşıma öncesi kendinizi garanti altına alabilirsiniz. koz yatağı okçu oğlu nakliyat şirketi ofis kurmuş koz yatağı hizmet sunmaktadır. koz yatağı nakliyat yapanlar koz yatağı ofis taşıma koz yatağı villa taşımacılık okçu oğlu koz yatağı nakliyat firmaları ev taşıma ev nakliye. koz yatağı okçu oğlu ev temizliği vb. ofis temizliği. yapmaktan olan okçu oğlu nakliyat firması hizmetlerine yenilikler katarak.hizmet sunmaktadır. koz yatağı ev temizliği ofis temizliği villa temizliği yapmakta olan okçu oğlu şirketi .okçu oğlu nakliyat koz yatağı Kadıköy fener yolu göz tepe merdiven köy de ofis kurmuş hizmet sunar.şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat.evden eve taşıma ev taşıma ev nakliye evden eve nakliyat fiyatları ofis taşıma villa taşıma parça taşıma. TÜRKİYE.geneli kara taşımacılık

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYE ev taşma evden eve taşımacılık

 

Kozyatağı evden eve nakliyat ile Benzer Yazılar:

23 Ekim 2015 Saat : 4:48
  Genel

Kozyatağı evden eve nakliyat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar