Aksaraya Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

Aksaray’a hangi metro gider?

Bu Metro hatları Aksaray yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Aksaraya hangi otobus gider?

Bu Otobüs hatları Aksaray yakınından geçiyor: 28T, 32A, 41Y, 72T, 73, 91E, 97T.

Aksaray metrosu nereye kadar gidiyor?

Aksaray metrosunun istasyon güzergahları şöyle: Aksaray, Emniyet/Fatih, Ulubatlı/Topkapı, Bayrampaşa-Maltepe, Sağmalcılar, Kartaltepe/Kocatepe, Otogar, Esenler, Terazidere, Davutpaşa/Yıldız Teknik Üniversitesi, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy-İncirli, Bahçelievler, Ataköy/Şirinevler, Yenibosna, DTM/İstanbul

Metro ile Beyazıt’a nasıl gidilir?

Ayrıca, Beyazıt Meydanına tramvay ile gitmenizde mümkün bunun için T1 Kabataş – Bağcılar tramvay hattına binerek – Beyazıt durağında inebilirsiniz. Beyazıt’a metro ile gitmek isterseniz, M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattından Vezneciler durağına, oradan kısa bir yürüme mesafesiyle de meydana ulaşabiliyorsunuz.

Başakşehir’e hangi metro gider?

Başakşehir Kirazlı Metro Hattı İstasyonları M3 (Bakırköy İDO – Kirazlı – MetroKent/Başakşehir – Kayaşehir Merkez) Metro Hattı, İstanbul’da yer alan yer altı demiryolu hatlarından birisidir. M3 hattının Kirazlı – MetroKent/Başakşehir ve İkitelli Sanayi – Olimpiyat arasındaki kısımları işletmededir.

Aksaraya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Aksaray’a kendi aracı ile gitmek isteyenler, harita yardımıyla en doğru güzergâhı bulabilirler. İstanbul’dan çıkacak olanlar, İstanbul-Gebze-Sakarya-Düzce-Bolu-Ankara- Aksaray hattını kullanmalılar.

Aksaray’a otobüs var mı?

Aksaray’a gelmek için karayolu üzerinden pek çok alternatifiniz var. Özellikle Ankara, Adana, Kayseri ve Niğde gibi yakınlardaki şehirlerden Aksaray’a neredeyse her saat başında hareket eden otobüs seferleri mevcut.

You might be interested:  Metro Ile Göksu Parkına Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Ankara Şereflikoçhisar otobüsleri nereden kalkıyor?

Ankara – Şereflikoçhisar otobüsleri, Aşti, Mamak veya Kızılay terminalinden kalkacaktır.

Bakırköy metro nereye gider?

” Bakırköy sahilden başlayan projemiz, Özgürlük Meydanı, İncirli, Haznedar, İlkyuva, Yıldıztepe, Molla Gürani ve Kirazlı olmak üzere 7 adet istasyona sahip olacaktır.

Bakırköy pazarına metro ile nasıl gidilir?

Bakırköy Pazarı Nasıl Gidilir?

  1. Metro ile ulaşmak için; Yenibosna -Aksaray metrosunda Bakırköy İncirli Durağında inip hemen yan tarafta bulunur.
  2. Metrobüs ile ulaşmak için Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylizdüzü Metrobüs ile de Bakırköy İncirli Durağında inip ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler metro var mı?

Bahçelievler ilçesine metro ile doğrudan ulaşım sağlamak için, M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hat; Atatürk Havalimanı’ndan kalkarak Yenibosna, Ataköy, Bahçelievler, Bakırköy, Zeytinburnu, Merter, Davutpaşa, Bayrampaşa, Aksaray ve Yenikapı’ya ulaşım sağlamaktadır.

Metrobüs ile ataşehire nasıl gidilir?

Ataşehir’e metrobüs ile doğrudan ulaşım imkânınız bulunmamaktadır. Metrobüs ile gelecekseniz, Uzunçayır metrobüs durağında inerek; Ataşehir otobüs ve minibüslerini kullanabilir ve Ataşehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart kullanmanız gerekmektedir.

Güneşli’ye metro var mı?

Hangi Metro hatları Güneşli Meydanı yakınından geçiyor? Bu Metro hatları Güneşli Meydanı yakınından geçiyor: M1B, M3.

Avcılara metro ile nasıl gidilir?

Metro ile Avcılar’a Nasıl Gidilir? Avcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz, M2 no’lu Yenikapı- Hacıosman metro hattı ile aktarma yapmanız gerekmektedir. Metro hattı ile Gayrettepe durağında indikten sonra, Söğütlüçeşme- Avcılar metrobüs hattına aktarma yaparak Avcılar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *