Alibeyköye Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Alibeyköy’de metro var mı?

Alibeyköy Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M7 hattı’nda yer alan ve 28 Ekim 2020’de hizmete giren viyadük üzerindeki metro istasyonudur.

Alibeyköye nasıl gidilir?

Eyüp bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Alibeyköy Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 36CE, 39D, 39O, 41Y, 47A, 48A, 49, 49T, 55B.
 2. Metro: M7.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: A-74, MİNİBÜS: B-44.

Alibeyköy metro hattı nereye gidiyor?

Seyrantepe Alibeyköy metro hattı güzergahı Kağıthane’de mevcutta bulunan Seyrantepe istasyonundan başlıyor. Hamidiye Mahallesi’nden Alibeyköy Cep Otogarı ve Eyüp ilçesinde bulunan Çırçır istasyonundan geçiyor.

Tramvayla eyüpe nasıl gidilir?

T1 no’lu tramvay hattını kullanacaksanız; Çapa- Şehremini ya da Aksaray duraklarında indikten sonra 55EY Eyüp Üçşehitler- Aksaray İETT hattına aktarma yaparak Eyüp ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’da tramvay ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Yeşilpınar metro nerelere gidiyor?

Mecidiyeköy

 • Mecidiyeköy.
 • Çağlayan.
 • Kağıthane.
 • Nurtepe.
 • Alibeyköy.
 • Çırçır.
 • Veysel Karani – Akşemsettin.
 • Yeşilpınar.

Alibeyköy Tramvay nereye kadar gidiyor?

Haliç‟in batı yakasından yukarıya doğru gidecek olan Eminönü- Alibeyköy Tramvay Hattı, Eminönü Meydanı’ndan başlayarak 13 durak geçerek Alibeyköy Cep Otogarı durağında son bulacak.

You might be interested:  Kozyatağı Metro Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Alibeyköye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları IETT Alibeyköy Duragi yakınından geçiyor: 47Ç, 49, 49T, 55B.

Biz Cevahir AVM hangi durak?

Üsküp Parkı durak, Eyüp içindeki Biz Cevahir Haliç AVM konumuna en yakındır.

Beşiktaş’a hangi otobüsler gider?

OTOBÜS İLE BEŞİKTAŞ’A ULAŞIM Beşiktaş’a ulaşım sağlamak için Beşiktaş Meydan durağından geçen 62, 30A, 29C, 27E, 129T, 43R, 58A, 559C, 63, 41E, İST- 19, 58N, 36L, U2, 40B, 27SE, 29D numaralı otobüsleri tercih edilebilir.

Kağıthane Metro nereye gidiyor?

Söz konusu metro hattı; İstanbul Avrupa yakasında yerleşim olarak yoğun nüfusa sahip 8 ilçeyi; Beyoğlu – Beşiktaş – Şişli – Kağıthane – Eyüpsultan – Gaziosmanpaşa – Esenler – Bağcılar birbirine bağlayacak.

Yüzyıl metro nereye gidiyor?

28 Ekim günü hattın; Mahmutbey, Göztepe Mahallesi, Yüzyıl -Oruç Reis, Tekstilkent -Giyimkent, Karadeniz Mahallesi, Yeni Mahalle, Kâzım Karabekir, Yeşilpınar, Veysel Karani- Akşemsettin, Çırçır Mahallesi, Alibeyköy, Nurtepe, Kağıthane, Çağlayan, Mecidiyeköy durakları yolcularla buluşacak.

Kağıthane metro hattı nereden geçecek?

Kâğıthane (M7) Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M7 hattı’nda yer alan ve 28 Ekim 2020’de hizmete giren viyadük üzerindeki metro istasyonudur. İstasyon Kâğıthane ‘nin Merkez Mahallesi’nde, Cendere Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Avcılardan Eyüp sultana nasıl gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binip Ayvansaray-Eyüp durağında indikten sonra üst geçitten sol taraftan çıkarak Haliç’e inen yoldan aşağıya kadar yürüyüp sol taraftan devam ettiğinizde Eyüp Sultan Camii’sine

Kadıköy Eyüp nasıl gidilir?

Kadıköy’den Kadıköy-Kartal metrosyula Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray’a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 39, 39D, 39K numaralı hatlardan herhangi birine binerek Eyüp Sultan durağında indiğinizde Eyüp Sultan Camii’sine ulaşabilrsiniz.

You might be interested:  Başakşehir Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?(Doğru cevap)

Eyüpe hangi otobüs gider?

Eyüp’ün merkezi ve semtlerine ulaşım sağlayabileceğiniz İETT hatları arasında; 48, 48A, 48E, 48L, 49T, 49Y, 47E, 39Y, 99Y, 39, 94Y, 49T, 39K, 390, 49A, 39B, 49B, 94Y, 55T, 55, 99A, 86V, 39B, 55 ve 37E hatları yer almaktadır. Otobüs ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *