Ankara Medicana Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Ankara Medicana Hastanesi hangi metro durağı?

Toplu taşıma ile; Kızılay Güvenpark Metro durağından kırmızı hat Çayyolu istikametine giden Metroya bininiz. MTA durağında ininiz. Metrodan çıkışta Konya yolu istikametine doğru yaklaşık 200 m. yürüyünüz. Yolu takip ettiğinizde hastanemizi göreceksiniz.

Ankara Medicana hastanesine hangi dolmus gider nasıl gidilir?

Medicana Hastanesi ‘nin Ankara şubesi; Söğütözü mahallesi, 2176. Cadde üzerinde 3 numaralı binada yer alıyor. Çankaya ilçesinde yer alan bu Medicana Ankara Hastanesi ‘ne başkentin farklı noktalarından 450, 512-5, 530-5 ve 532-5 numaralı EGO otobüsleri ile gidilebiliyor.

Ankara Medicana hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Medicana International Ankara Hastanesi yakınından geçiyor: 511-5, 530-5, 532-5.

Ankara Şehir Hastanesi hangi metro durağı?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Medicana Hastanesi hangi semtte?

Özel Medicana İnternational Hastanesi 39.910339 enlem ve 32.799259 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Söğütözü Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Özel Medicana İnternational Hastanesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

You might be interested:  Kartal Metro Hattı Nerede?(Çözünme)

Ankara Medicana Hastanesi kime ait?

2016 yılına geldiğimizde Medicana Grubu’nun sahibi ve yönetim kurulu başkanı; aynı zamanda kurucusu da olan Dr.Hüseyin Bozkurt’tur. Bozkurt’un Medicana Hastanelerinin yanı sıra sağlık sektöründe pek çok özel yatırımı da bulunmaktadır.

Medicana Ataşehir hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ataşehir – Medicana Hastanesi Şantiyesi yakınından geçiyor: 10, 19E, 19EK, 320A.

Konya Medicana hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Medicana Hastanesi yakınından geçiyor: 150-A, 150-B, 44-I, 53-A.

Medicana Ataşehir’e nasıl gidilir?

Ataşehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Medicana Ataşehir Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 10, 19E, 19EK.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-61, DOLMUŞ: D-63A.

Medicana hangi metro?

M5, İstanbul bölgesinde bulunan Medicana Çamlıca konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Ankara Medicana Hastanesi SGK anlaşması var mı?

Medicana International Ankara tüm branşlarda SGK hastalarını da kabul edecek. Kasım ayı itibariyle hasta kabulüne başlayan Medicana International Ankara Hastanesi ‘nin tüm branşlarda SGK anlaşması bulunuyor.

Medicana izmir hangi otobüs gider?

984 nolu belediye otobüsü ile F.Altay’ a gidilir. F. Altay da Balçova’dan kalkan 169 nolu Belediye otobüsüne binilir ve Halkapınar Aktarma istasyonunda inilir. Halkapınar İzban Metro aktarma istasyonu Medicana İzmir hastanesine yürüyerek 8 – 9dk, ticari taksiyle 5dk’dır.

Bilkente metro ile nasıl gidilir?

Ulus’tan M1-2-3 metro hattını kullanarak Bilkent durağına aktarma yapmalısınız. Bilkent durağından da yaklaşık 2 dakika kadar yürüyüp Bilkent Metro İstasyonu durağına gelmeli ve buradan 176 numaralı otobüse binip İdari Birimler durağında inmelisiniz. Kampüse bu noktadan yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi tam olarak nerede?

Ankara Şehir Hastanesi Nerede? Ankara ‘daki şehir hastanelerinin ilki, Bilkent semtinde yer alıyor. Adını Bilkent Üniversitesi’nden alan semt; bir anlamda Ankara ‘nın üniversiteler bölgesinde yer alıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arasındaki arazide konumlanmıştır.

You might be interested:  Ilk Metro Ne Zaman Icat Edildi?(Soru)

Ankara Şehir Hastanesi hangi mahallede?

Çankaya ilçesinin Bilkent semtinde yer alan hastane, 180 dekar alan üzerine kuruludur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *