Ankara Şehir Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro ile Bilkent Şehir Hastanesine Nasıl Gidilir?

Söğütözü Metrosu ‘ndan binin ve Tarım Bakanlığı durağında inin. Ardından 112 numaralı EGO otobüsüne binin ve Ankara Şehir Hastanesi ‘nde inin. Otobüse binmek istemezseniz taksi kullanarak da ulaşabilirsiniz. Ankara Şehir Hatanesi’ne dolmuş ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Ankara şehir hastanesine hangi metro hattı?

Kızılay’daki bir vatandaş, metroyu kullanarak Ankara Şehir Hastanesi ‘ne gitmek isterse Çayyolu Metrosu ‘na(M2 Hattı ) binmesi gerekiyor.

Ankara şehir hastanesine hangi otobüsler gidiyor?

Bu Otobüs hatları Ankara Şehir Hastanesi yakınından geçiyor: 113, 175, 339-5, 511-5. 5

Ankara Şehir Hastanesi tam olarak nerede?

Ankara Şehir Hastanesi Nerede? Ankara ‘daki şehir hastanelerinin ilki, Bilkent semtinde yer alıyor. Adını Bilkent Üniversitesi’nden alan semt; bir anlamda Ankara ‘nın üniversiteler bölgesinde yer alıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arasındaki arazide konumlanmıştır.

Bilkente metro ile nasıl gidilir?

Ulus’tan M1-2-3 metro hattını kullanarak Bilkent durağına aktarma yapmalısınız. Bilkent durağından da yaklaşık 2 dakika kadar yürüyüp Bilkent Metro İstasyonu durağına gelmeli ve buradan 176 numaralı otobüse binip İdari Birimler durağında inmelisiniz. Kampüse bu noktadan yürüyerek ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Dünyadaki Ilk Metro Sistemi Nerede Kurulmuştur?(Mükemmel cevap)

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi hangi semtte?

Çankaya ilçesinin Bilkent semtinde yer alan hastane, 180 dekar alan üzerine kuruludur.

Bursa Şehir Hastanesi’ne giden otobüsler?

Bu Otobüs hatları Bursa Şehir Hastanesi FTR yakınından geçiyor: 2/U, B/34-U, H/1, H/2, H/3.

Bursa şehir hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Şehir Hastanesi yakınından geçiyor: 2/U, H/1, H/2, H/3. 5

Ankara Onkoloji hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Onkoloji Hastanesi yakınından geçiyor: 220-7, 227, 233, 242.

Ankara Şehir Hastanesi Aştiden nasıl gidilir?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kızılaydan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

HASTANEMİZE GELMEK İÇİN, METRO İLE KIZILAY’DAN ANKARAY’A AKTARMA YAPARAK DİKİMEVİ DURAĞINDA İNEBİLİRSİNİZ. ANKARAY İLE; HASTANEMİZE GELMEK İÇİN, ANKARAY İLE DİKİMEVİ DURAĞINDA İNEBİLİRSİNİZ. ANKARAY İLE AŞTİ ( ANKARA ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ) DURAĞINDAN ANKARAY İLE DİKİMEVİ DURAĞINDA İNEBİLİRSİNİZ.

Ankara Şehir Hastanesi Cildiye nerede?

Polikliniklerimiz MH3 Ortopedi Nöroloji Hastanesi B1 katı B ve E2 blokta yer alıp, biri sağlık kurulları ve konsültasyonlara hizmet veren 9 adet polikliniğimiz ve 2 adet cerrahi girişim polikliniğimiz mevcuttur.

Ankara Şehir Hastanesi Üroloji hangi binada?

Ayrıca haftanın 3 günü ayrı bir ameliyathane odasında robotik ürolojik cerrahiler yapılmaktadır. Kliniğimiz poliklinik hizmetini Ankara Şehir Hastanesi Onkoloji binası B1 kat, E blok ta bulunan 12 adet poliklinik odasında sunmaktadır.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi hangi semtte?

Ankara Etlik İhtisas Hastanesi 39.965885 enlem ve 32.830811 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Varlık Mh. ve Yenimahalle ilçesine bağlıdır. Ankara Etlik İhtisas Hastanesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *