Aştiye Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Metroyla AŞTİ’ye Ulaşım Batıkent Metrosu, Çayyolu Metrosu, Keçiören Metrosu veya Sincan Metrosu ile yolculuk ediyorsanız; öncelikle Kızılay metro istasyonuna ulaşmanız gerekmektedir. Kızılay’dan Ankaray hattına binerek son durak olan AŞTİ’ye gidebilirsiniz.

Metro ile Aşti’ye nasıl gidilir?

Ulustan Metro ile Aşti ‘ ye Gitmek Metro ile Kızılay istikametinde 2 durak giderek Kızılay İstasyonunda ücretsiz tren değiştirip Ankaray’a biniyorsunuz. Ankaray ile 8 – 10 dakika kadar süre sonrasında Aşti İstasyonu’na ulaşabiliyorsunuz.

Ulusta metro var mı?

Ulus, Ankara metrosunun M1 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Ulus semtinde Altındağ’ın Anafartalar mahallesinde İstanbul Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Ankara Aşti’den Batıkente nasıl gidilir?

Batıkent ‘ten Aşti ‘ye gitmek için Ankaray’ı tercih edebilirsiniz. Bizzat Aşti durağında inebilirsiniz. Dönüş için ise Ankaray ile Kızılay durağına gidebilir ve aktarma yapıp metro ile Batıkent’e gidebilirsiniz. Ankaray ile doğrudan Kızılay bölgesine ulaşabilirsiniz.

Aşti Metro var mı?

M1-M2-M3, Çankaya bölgesinde bulunan Aşti Otogar konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Aşti hangi metro durağında?

Metroyla AŞTİ ‘ye Ulaşım Batıkent Metrosu, Çayyolu Metrosu, Keçiören Metrosu veya Sincan Metrosu ile yolculuk ediyorsanız; öncelikle Kızılay metro istasyonuna ulaşmanız gerekmektedir. Kızılay’dan Ankaray hattına binerek son durak olan AŞTİ ‘ye gidebilirsiniz.

You might be interested:  Rüyada Metro Görmek Ne Anlama Gelir?

Eryaman Aşti Metro kaç dk?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman – Aşti Dolmuşu konumuna en yakın metro durağı, 26 dk yürüme mesafesindedir. 5

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Kızılay Törekent Metro Hattı kaç dakika?

Sincan OSB Törekent istasyonundan hareket eden metro, 46 dakika sonra Kızılay istasyonunda oluyor. Kızılay ‘dan hareket ettikten 26 dakika sonra ise, son istasyon Koru’ya ulaşıyor.

Kızılaydan Ankamall a nasıl gidilir?

Ankamall’a metro aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için Kızılay – Batıkent metrosuna bindikten sonra Akköprü durağında inmeniz gerekmektedir. İndiğiniz Akköprü durağından alış veriş merkezine 10 metre kadar yürüdükten sonra ulaşabilirsiniz.

Ankara Aşti hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Aşti yakınından geçiyor: 297-7, 445, 450, 508-5, 563-3.

Ankara Aşti’den Keçiören’e Nasıl Gidilir?

Aşti ‘ den Ankaray metrosuna bineceksiniz. Kızılay’da ineceksiniz. Hemen aktarmalı olarak Batıkent Metrosuna bineceksiniz. Daha sonra ise Atatürk Kültür Merkezinde inip, aktarmalı olarak Keçiören Metrosuna binerek evinize gideceksiniz.

Ankara yeni otobüs terminali nerede?

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen yeni otobüs terminali, NATO Yolu ve Çevre Yolu’nun kesiştiği noktada, eski Mamak çöplüğünün yanında bulunan 100 bin metrekarelik alana inşa edilecek.

Aşti’den Sıhhiye ye nasıl gidilir?

AŞTİ Servisleri ile Kızılay’a ulaşım Şehirlerarası otobüslerden ‘gelen yolcu katı’nda indikten sonra, üst kata çıkmadan karşı taraftaki çıkış kapılarından çıktığınızda, üzerinde Kızılay, Sıhhiye, Ulus yazan midibüsler ile Kızılay’a ulaşabilirsiniz.

Aştiden hızlı tren garına nasıl gidilir?

Aşti’den Tren Garına Nasıl Gidilir sorunuza en iyi cevap şu an için dolmuşlarla ulaşım. Dolmuşlar ile YHT garına gidebilmek için, ‘gelen yolcu katı’nda şehirlerarası otobüslerden indikten sonra, bir üst kata çıkışta Ankaray Aşti İstasyonuna giden yola girin. Yolun sonundaki yürüyen merdivenler ile yukarıya çıkın.

You might be interested:  Buyaka Avm Hangi Metro Durağı?(EN iyi 5 ipucu)

Aştiden zırhlı birliklere nasıl gidilir?

Size yardımcı olabilirim.Otobüsle aşti,de iniş yapıcaksanız.Otogardan Armada,nın önüne 10 Dakika yürüyün.Metro ile ümitköye geçin. Ümitköy,den geçen.507,511,517,521,524,530,532,538,541,567 Hatlarından birine binin. Zırhlı birliklere ulaşırsınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *