Ataköy Ikitelli Metro Ne Zaman?(Soru)

Ataköy metro ne zaman açılacak?

Metro hattının tamamını 2022’de açacaklarını dile getiren İmamoğlu, bu hattın, Marmaray, Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir, Mahmutbey-Esenyurt, Kirazlı-Halkalı ve Yenikapı Atatürk Havalimanı hatları ile entegre olacağını bildirdi.

Ataköy ikitelli metro inşaatı ne zaman bitecek?

Ataköy ile Basın Ekspres İkitelli arasında 12 istasyondan oluşan metro, saatte 35 bin yolcu taşıma kapasitesine sahip olacak. 2018 yılında bitirilmesi planlanan yer altı ve istasyon çalışmaları 3 yılı aşkın süre aksadı, İmamoğlu yönetiminin yaptığı açıklamalarda 2021 yılı sonunda bitirileceği bildirildi.

Ataköy ikitelli metro hattı ne zaman açılıyor?

İkitelli – Ataköy metro hattı 2021’de açılacak! İkitelli – Ataköy Metro hattının tünel kazısının tamamlanma töreni yapıldı. Ekrem İmamoğlu, törende yaptığı konuşmada, hattın 2021 yılının ilk çeyreğinde İkitelli Sanayi İstasyonu – Bahariye İstasyonu arasının hizmete alınacağını açıkladı.

Ikitelli metro açıldı mı?

Ataköy – İkitelli Olimpiyat metro hattının 2 istasyonu hizmete açıldı Bahariye ve Masko metro istasyonlarının açılışına CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve İBB Başkanı İmamoğlu katıldı Ataköy-Olimpiyat Metro Hattı Bahariye ve Masko istasyonları hizmete açıldı.

212 metro istasyonu ne zaman açılacak?

Ataköy-İkitelli Metro Hattı’nın ilk etabı 2021’de açılıyor! Yapımı devam eden Ataköy-İkitelli Metro Hattı için başkan Ekrem İmamoğlu’dan müjde geldi. Yeni metro hattı 2021’de hizmete açılacak.

You might be interested:  Esenler Otogara Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Ataköy metro açıldı mı?

Toplam 12 duraklı Ataköy -Olimpiyat Metro Hattı’nın, Bahariye ve Masko istasyonları düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Çobançeşme metrosu ne zaman açılacak?

Çobançeşme – Kuyumcukent (M9) Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M9 hattında yer alan inşa halindeki metro istasyonudur. Bahçelievler’in Yenibosna Merkez mahallesinde, Sanayi Caddesi üzerinde yer alan istasyonun 2 girişi bulunacaktır ve 2022’de hizmete girmesi planlanmaktadır.

M9 Ataköy ikitelli metro hattı ne zaman bitecek?

12 istasyondan oluşacak M9 Ataköy – İkitelli Sanayi-Olimpiyat Metro Hattı ‘nın ilk etabı geçtiğimiz günlerde açılmıştı. Çalışmaları devam eden 2. etabın 2022 yılına yetiştirilmesi planlanıyor.

Mall of Istanbul metro ne zaman açılacak?

M9 Ataköy – İkitelli Metrosu 2021’de Hizmete Açılacak …

Masko metro istasyonu ne zaman açılacak?

MASKO Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M9 hattında yer alan ve 29 Mayıs 2021’de hizmete giren metro istasyonudur.

Ataköy Olimpiyat metro hattı ne zaman başladı?

M9 Ataköy – Olimpiyat metro hattı 1. etabı Bahariye ve Masko istasyonları 29 Mayıs 2021 tarihinde hizmete açılmıştır. M3 işletmesi içerisinde mekik işletme olarak hizmet veren İkitelli Sanayi, Ziya Gökalp ve Olimpiyat istasyonları ile birleştirilerek Bahariye- Olimpiyat istasyonları arasında yolculu işletmeye başlamıştır.

Mall of Istanbul hangi metro durağı?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *