Atatürk Havalimanı Metro Nerede?(Mükemmel cevap)

M1A metro hangisi?

Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metrosu ( M1A ), Bayrampasa çevresindeki popüler yerler.

Şirinevler Metro nerelere gidiyor?

Yön: Ataköy – Şirinevler →Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 26 dk Hat Özeti: Ataköy – Şirinevler, Bahçelievler, İncirli, Zeytinburnu, Merter, Davutpaşa – Ytü, Terazidere, Otogar, Kocatepe, Sağmalcılar, Bayrampaşa – Maltepe, Topkapı – Ulubatlı, Emniyet – Fatih, Aksaray, Yenikapı M1A metro hattı ( Ataköy – Şirinevler

Metro ile havalimanına nasıl gidilir?

Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı ‘nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı ‘nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro ne kadar sürüyor?

Metro İstanbul’un ilk raylı sistem işletmesi, Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metro hattıdır. 19 istasyondan oluşan metro hattının yolculuk süresi toplam 35 dakikadır. İlk duraktan binen bir yolcu havalimanına 35 dakika içerisinde ulaşım sağlar.

Bakırköy pazarına metro ile nasıl gidilir?

Bakırköy Pazarı Nasıl Gidilir?

 1. Metro ile ulaşmak için; Yenibosna -Aksaray metrosunda Bakırköy İncirli Durağında inip hemen yan tarafta bulunur.
 2. Metrobüs ile ulaşmak için Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylizdüzü Metrobüs ile de Bakırköy İncirli Durağında inip ulaşabilirsiniz.

Kocatepe Metro nereye gider?

Metro ile kocatepe metro durak sirasi konumuna nasıl gidilir?

 • Başlangıç Kanyon, Levent, Beşiktaş
 • Başlangıç Burger King, Basaksehir.
 • Başlangıç Etiler Marmaris, Basaksehir.
 • Başlangıç Kağıthane, Kagithane.
 • Başlangıç Nişantaşı, Nişantaşı, Şişli.
 • Başlangıç Dilek Pastanesi, Basaksehir.
 • Başlangıç Bakırköy, Bakirköy.
You might be interested:  Üsküdar Madenler Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Ataköy Şirinevler Metro istasyonuna nasıl gidilir?

Bakirköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ataköy – Şirinevler Metro İstasyonu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 76D, 79G, 98H, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HVİST-10.
 2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M1A.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-73.

Ataköy Metro nereye gider?

M1A ( Metro İstanbul) M1A metro hattının ilk durağı Ataköy – Şirinevler olup son durağı Yenikapı durağıdır. M1A ( Ataköy – Şirinevler‎→Yenikapı), Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar çalışıyor. Ek bilgi: M1A hattında 15 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 26 dakika.

Yeni Havalimana nasil gidilir?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul havalimanı hangi metro?

M11 Gayrettepe- İstanbul Havalimanı Metro Hattı

H9 nereden kalkıyor?

H-9 (İETT) H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-9 (Cevizlibağ‎→İstanbul Havalimanı Garaj), hafta içi çalışıyor.

Yenikapı metrodan Eminönüne nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı -Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

Yenikapı Atatürk Havalimanı kaç durak?

18 istasyon bulunan Yenikapı – Atatürk Havalimanı Hattı, 06.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup sefer süresi yaklaşık 35 dakika (Tek yön) sefer sıklığı ise 6 (Pik Saatte) dakikadır.

M1A nereye gider?

M1 işletmesinin ilk bölümünü oluşturan hat, Yenikapı entegrasyon bölgesinden başlar, Bayrampaşa bölgesinden geçerek Otogar İstasyonu’na ulaşır. Merter istikametini takip ederek Zeytinburnu’ndan geçen ve Atatürk Havalimanı’na kadar uzanan M1A Hattı, Suriçi bölgesini havalimanına bağlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *