Atatürk Havalimanına Metro Ile Nasıl Gidilir?

Atatürk Havalimanına hangi metro gider?

Metroyla, Atatürk Havalimanı ‘na gitmek aslında trafiğe hiç girmemeniz için en güzel tercih. Bunun için Yenikapı- Atatürk Havaalanı Metrosu ‘nu kullanmanız gerekli, bu metro hattı Yenikapı’da başlayıp havalimanının içine kadar gidiyor.

Kadıköy Atatürk havalimanına nasıl gidilir?

Kadıköy ‘den Atatürk Havalimanı ‘na en kısa yoldan gitmek için Söğütlüçeşme-Avcılar Metrobüs Hattı’nı kullanıp Ataköy-Şirinevler durağında Yenikapı- Atatürk Havaalanı Metrosu’na geçiş yapmak çok hızlı bir yöntemdir. Aynı şekilde Yenibosna durağı da metrobüsten metroya yaya olarak geçiş yapmak için kullanılabilir.

Marmaray ile Atatürk havalimanına nasıl gidilir?

Kadıköy-Kartal metro hattını kullanıp Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Marmaray hattına geçiş yapabilir, Marmaray’dan Yenikapı’da inerek Yenikapı- Atatürk Havalimanı Metrosu ile Atatürk Havalimanı ‘na ulaşabilirsiniz.

Istanbul Bakırköy hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Bakırköy ‘e yaklaşık 50-55 km mesafede.

M1A metro hangisi?

Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metrosu ( M1A ), Bayrampasa çevresindeki popüler yerler.

Atatürk Havalimanına hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları İstanbul Atatürk Hava Limanı yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları İstanbul Atatürk Hava Limanı yakınından geçiyor: 141M, 251, 27E, 29C, 522, 74A.

Kadıköy Havaist nereden kalkıyor?

Kadıköy HAVAİST durağı, Kadıköy İskele Meydanı’nda bulunan İETT peronlarında, HAVABÜS otobüslerinin kalktığı yerde bulunmaktadır.

You might be interested:  Kağıthane Metro Istasyonu Nerede Olacak?(Soru)

Kadıköyden Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

Kadıköy – Tavşantepe M4 metrosundan havalimanına ulaşabilmek için Soğanlık durağında inip 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binin. Bu otobüsler Kadıköy -Tavşantepe metrosuyla Sabiha Gökçen ‘i bağlıyor.

Istanbul havalimanı Kadıköy nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Kadıköy ‘e İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Kadıköy ‘e giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Kadıköy ‘e geçebilirsiniz.

Pendik Atatürk havalimanına nasıl gidilir?

Trafiğin yoğun olduğu saatlerde Pendik ve Kartal üzerindeki bir noktadan Atatürk Havalimanı ‘na gidebilmek için kullanılabilecek en çabuk yöntem Kartal-Kadıköy metrosunu kullanmak ve Ünalan metro durağında indikten sonra yürüyerek Uzunçayır metrobüs durağına geçiş yapmaktır.

Esenyurt’dan yeni havalimanına nasıl gidilir?

ESENYURT ‘TAN İSTANBUL HAVALİMANI ‘NA Bunlardan ilki Esenyurt ‘tan Ankara istikametinde TEM’e bağlanıp TEM Mahmutbey kavşağından Başakşehir/İstanbul Yeni Havalimanı tabelasını takip edip O-6 ücretli otoyoluna bağlanıp yaklaşık 40-45 dakikalık bir yolculukla İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirsiniz.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul havaalanından bakırköye nasıl gidilir?

– İstanbul Havalimanı’ndan Bakırköy’e Gidiş Havaist Havalimanı Otobüsleri ile: İstanbul Havalimanı’ndan Bakırköy’e HAVAİST Havaalanı Yolcu Otobüsleri ile rahat ve kolay bir şekilde gidelebilirsiniz. Bakırköy güzergahında Havaist Havalimanı Otobüslerinin HVİST- 10 BAKIRKÖY – İSTANBUL HAVALİMANI hattı hizmet vermektedir.

Bakırköy’den istanbul havalimanı kaç saat?

Bakırköy İDO İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 90 dakika (1 saat 30 dakika) sürüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *