Atatürk Havalimanından Taksim’E Metro Ile Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Atatürk Havalimanına hangi metro gider?

Metroyla, Atatürk Havalimanı ‘na gitmek aslında trafiğe hiç girmemeniz için en güzel tercih. Bunun için Yenikapı- Atatürk Havaalanı Metrosu ‘nu kullanmanız gerekli, bu metro hattı Yenikapı’da başlayıp havalimanının içine kadar gidiyor.

Taksim hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Taksim’e yaklaşık 45-50 km mesafede.

Istanbul Beyoğlu hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Beyoğlu ‘na yaklaşık 45-50 km mesafede. “ Beyoğlu İstanbul Havalimanı taksi ücreti ne kadar?” Beyoğlu ‘ndan İstanbul 3. Havalimanı’na taksi yle gitmek isterseniz İstanbul havalimanı taksi ücreti yaklaşık 120-130 lira civarında tutar.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

M1A metro hangisi?

Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metrosu ( M1A ), Bayrampasa çevresindeki popüler yerler.

Atatürk Havalimanına hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları İstanbul Atatürk Hava Limanı yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları İstanbul Atatürk Hava Limanı yakınından geçiyor: 141M, 251, 27E, 29C, 522, 74A.

You might be interested:  Sabiha Gökçen Metro Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Sabiha Gökçen Taksim arası kaç saat sürer?

Taksim ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havabüs/Havataş Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80-90 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Taksim Sabiha Gökçen arası kaç km?

Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim arası kaç km ‘dir? Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim arası mesafe yaklaşık 45 km dir.

Taksim Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz. Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.

Taksim’den yeni havalimanına nasıl gidilir?

Taksim ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. Taksim Meydanı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Istanbul havalimanı Denize kaç km?

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik Deniz Otobüsü İskelesi’ne 14 km uzaklıktadır.

Taksim yeni havalimanı kaç dakika?

– Taksim ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 90 dakikadır.

Bostancı yeni havalimanı nasıl gidilir?

HAVAİST (HAVAŞ) ile Kadıköy ‘den İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular için en kolay yol HAVAİST otobüsleri. HAVAİST otobüsleri Kadıköy ‘de birden fazla noktadan yolcu alıyor. Size uygun bir duraktan HAVAİST otobüsüne binerek İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Havaist Aksaray durağı nerede?

Aksaray HAVAİST durağı Aksaray Metro Durağı çıkışındaki ( Aksaray Meydanındaki) ” Aksaray ” İETT durağında bulunmaktadır.

Sabiha Gökçenden Yeni Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *