Avcılara Nasıl Gidilir Metro?(Soru)

Avcılara hangi metro gider?

Metro İle Nasıl Gidilir? Avcılar ilçesine metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metro bağlantısını kullanarak Avcılar’a gitmek isterseniz; M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarını kullanmanız gerekmektedir.

Avcılara metro ile nasıl gidilir?

Metro ile Avcılar’a Nasıl Gidilir? Avcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz, M2 no’lu Yenikapı- Hacıosman metro hattı ile aktarma yapmanız gerekmektedir. Metro hattı ile Gayrettepe durağında indikten sonra, Söğütlüçeşme- Avcılar metrobüs hattına aktarma yaparak Avcılar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avcılar metrobüsten Eminönüne nasıl gidilir?

METROBÜS İLE EMİNÖNÜ’NE ULAŞIM Metrobüs ile Eminönü’ne gitmek için bir metrobüse binip Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Ardından Eminönü’nden geçen T1 Bağcılar Kabataş hattına geçiş yaparak Eminönü durağında inmek yeterli olacaktır.

Taksimden avcılara metro ile nasıl gidilir?

taksimden aksarayda ki metro istasyonuna dogru giden herhangi bir otobuse binilir, aksaraydan metroya binilerek yenibosna da inilir. yolun karsi tarafina kuleli denilen yere gecilir ve silivri ye kadar giden araclardan herhangi birine binilir. avcilardan gecerkende inilir.

Şirinevlere hangi metro gider?

M1A, Bakirköy bölgesinde bulunan Şirinevler konumuna giden son Metro aracıdır.

Beylikdüzü’ne metro ile gidilir mi?

Metro hattı ile Beylikdüzü ‘ne doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metro bağlantısını kullanarak aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; M1 Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarını kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Bakırköy Adliyesi Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

Zincirlikuyuya hangi metrobüs gider?

Metrobüs 34 Hattı Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü – Zincirlikuyu arasında çalışır. Toplam 26 durak bulunan hat her gün sabah 05:00 – gece 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 6

Bağcılar metro hattı nereye gider?

Bağcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz M1B Yenikapı- Kirazlı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hat ile Bağcılar’a gitmek için; Kirazlı ya da Bağcılar Meydan durağında inmeniz gerekmektedir.

Avcılar Sahil hangi durakta?

Park durak, Avcilar içindeki Avcılar Sahili konumuna en yakındır.

Eminönünden balata hangi otobüsler gider?

Eminönü’nden Balata İETT otobüsüyle gitmek için; 1453 – Miniatürk -Panorama 1453-Miniatürk, 35D – Kocamustafapaşa – Balat İETT otobüslerine binebilirsiniz.

Eminönü meydanına nasıl gidilir?

Eminönü, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Eminönü Meydanı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 28T, 30D, 46Ç, 46E, 47K, 54E, 66, 79GE, 82, 92, EM1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M2.
  4. Vapur: KADIKÖY – KARAKÖY – EMINÖNÜ

Yenibosnadan Eminönü’ne giden otobüsler?

Bu Otobüs hatları 82 – İETT- Yenibosna / Eminönü Durağı yakınından geçiyor: 146B, 28, 28T, 30D, 336, 74A, 99A.

Ümraniyeden Metrobüse Nasıl Gidilir?

Ümraniye ilçesine metrobüs ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; metrobüs ile Altunizade durağında indikten sonra M5 Üsküdar- Çekmeköy metro hattına ya da 13 no’lu Kadıköy- Çakmak Mahallesi/ Ataşehir otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz.

Avcılar Taksim hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Avcılar Taksim Yolu yakınından geçiyor: 79F, 82, 89B, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HS1, MR20.

Eminönü Avcılar nasıl gidilir?

Aksaray, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Eminönü Avcilar Tranvayi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 28T, 35C, 41Y, 72T, 73, 80T, 91E.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M1B, M2.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11, DOLMUŞ: D13.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *