Bağcılara Nasıl Gidilir Metro?(Çözüm bulundu)

Bağcılar metro hangi durak?

Bağcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz M1B Yenikapı- Kirazlı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hat ile Bağcılar ‘a gitmek için; Kirazlı ya da Bağcılar Meydan durağında inmeniz gerekmektedir.

Anadolu yakasından Bağcılar’a Nasıl Gidilir?

Anadolu yakasından Bağcılar’a gitmek isterseniz; Marmaray, metrobüs ve vapur ile aktarmalı ulaşım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Marmaray ile gitmek isterseniz; Yenikapı ya da Kazlıçeşme duraklarında inmeniz gerekmektedir.

Güneşli’ye metro var mı?

Hangi Metro hatları Güneşli Meydanı yakınından geçiyor? Bu Metro hatları Güneşli Meydanı yakınından geçiyor: M1B, M3.

Bağcılar Meydan hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bağcılar Meydanı yakınından geçiyor: 92B, 92Ş, 98Y, HT1.

Bağcılar metro hattı nereye gider?

Bağcılar metrosu nerelere gidiyor?: 21.7 kilometrelik metro hattı, Metrokent, Başak Konutları, Siteler, Turgut Özal, İkitelli Sanayi, Olimpiyat, Ziya Gökalp Mahallesi, İstoç, Mahmutbey, Yeni Mahalle, Kirazlı, Bağcılar, Üçyüzlü, Menderes, Esenler Otogar istasyonlarından oluşuyor.

Bağcılar Yenikapı Metro kaç dakika?

Yön: Kirazlı – Bağcılar → Yenikapı Duraklar: 13 Yolculuk Süresi: 22 dk Hat Özeti: Kirazlı, Bağcılar Meydan, Üçyüzlü, Menderes, Esenler, Otogar, Kocatepe, Sağmalcılar, Bayrampaşa – Maltepe, Topkapı – Ulubatlı, Emniyet – Fatih, Aksaray, Yenikapı M1B metro hattı (Kirazlı – Bağcılar → Yenikapı ) arası 2 güzergah içeriyor.

You might be interested:  Kocamustafapaşa Metro Istasyonu Ne Zaman Açılacak?(Çözüm bulundu)

Taksim Bağcılar nasıl gidilir?

Taksimden Bağcılara otobüsle gidebilmek için 79T nolu otobüsle gidebileceğiniz gibi metro hattı ile de gidebilirsiniz. Taksimde Hacıosman metrosuna biniyorsunuz. Yenikapı durağında inip Kirazlı metrosuna aktarma yapıyorsunuz. Sonra Bağcılar durağında inip direk meydana çıkabilirsiniz.

Esenlerden Bağcılara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları BAĞCILAR yakınından geçiyor: 146B, 146T, 31Y, 76O, 79T, 89C, 92Ş, 97G, 98Y.

Marmaray Uskudara nasil gidilir?

Marmaray ile Üsküdar’a Ulaşım Üsküdar’a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar’a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaray durakları arası 4 dakika sürmektedir ve toplamda 5 durak bulunmaktadır.

Güneşli meydana Hangi minibüs gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Güneşli yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-18, MİNİBÜS: A-201, MİNİBÜS: A-29, MİNİBÜS: A-31.

Metro ile Esenler otogara nasıl gidilir?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu ‘na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mall of Istanbul hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları MALL OF İSTANBUL ( SAAT&SAAT) yakınından geçiyor: 146B, 146M, 31Y, 78, 79F, 98A.

Bağcılar Meydan hangi minibüs gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Bağcılar Meydan yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-29.

146M nereden kalkıyor?

146M (İETT) 146M otobüs hattının ilk durağı Başakşehir Metrokent olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. 146M (Başakşehir Metrokent‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *