Bağcılardan Taksime Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Taksim metrodan bağcılara nasıl gidilir?

Taksimden Bağcılara otobüsle gidebilmek için 79T nolu otobüsle gidebileceğiniz gibi metro hattı ile de gidebilirsiniz. Taksimde Hacıosman metrosuna biniyorsunuz. Yenikapı durağında inip Kirazlı metrosuna aktarma yapıyorsunuz. Sonra Bağcılar durağında inip direk meydana çıkabilirsiniz.

Bağcılara metro var mı?

Bağcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz M1B Yenikapı- Kirazlı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hat ile Bağcılar ‘a gitmek için; Kirazlı ya da Bağcılar Meydan durağında inmeniz gerekmektedir.

Bağcılara hangi otobüs gider?

Bagcilar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bağcılar adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 146B, 33Y, 89C, 98Y.
 • Metro: M3, M7.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-73.

Bağcılar Meydan hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bağcılar Meydanı yakınından geçiyor: 92B, 92Ş, 98Y, HT1.

Başakşehir Beyoğlu nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Başakşehir Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 46Ç, 54E, 55T, 66, 74A, 76E, 77, 97T, EM1.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M2.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-11.

Yeni kapıdan taksime nasıl gidilir?

Yenikapı’dan ise Yenikapı -Hacıosman metrosuna binilir ve metro Taksim’e geldiğinde inilir. Ümraniye’den Taksim’e gitmek için; Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binilir ve Köprülü Kavşak durağında inilir. İndikten sonra Yenikapı -Hacıosman metrosuna aktarma yapılır ve Metro ile Taksim durağına kadar gidilir.

You might be interested:  Vialand Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Esenlerden Bağcılara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları BAĞCILAR yakınından geçiyor: 146B, 146T, 31Y, 76O, 79T, 89C, 92Ş, 97G, 98Y.

Bağcılar Metro hattı nereye gider?

Bağcılar metrosu nerelere gidiyor?: 21.7 kilometrelik metro hattı, Metrokent, Başak Konutları, Siteler, Turgut Özal, İkitelli Sanayi, Olimpiyat, Ziya Gökalp Mahallesi, İstoç, Mahmutbey, Yeni Mahalle, Kirazlı, Bağcılar, Üçyüzlü, Menderes, Esenler Otogar istasyonlarından oluşuyor.

Kirazlı Metrokent Metro arası kaç dakika?

Yön: Başakşehir – Metrokent → Kirazlı – Bağcılar Duraklar: 9 Yolculuk Süresi: 18 dk Hat Özeti: Metrokent, Başak Konutları, Siteler, Turgut Özal, İkitelli Sanayi, İstoç, Mahmutbey, Yenimahalle, Kirazlı M3 metro hattı (Başakşehir – Metrokent → Kirazlı – Bağcılar) arası 2 güzergah içeriyor.

Alibeyköy’e hangi otobüs gider?

Eyüp bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Alibeyköy Mahallesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 37E, 47F, 47L, 48A, 49, 49T.
 • Metro: M7.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-38, MİNİBÜS: B-44.

Bağcılar Belediyesi tam olarak nerede?

Bağcılar Belediyesi 41.033779 enlem ve 28.832815 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Güneşli Mh. ve Bağcılar ilçesine bağlıdır.

Bağcılar meydana Hangi minibüs gider?

Bagcilar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bağcılar Meydan adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 92B, 92Ş, 97G, 98Y.
 • Metro: M1B.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-29.

Mall of Istanbul hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları MALL OF İSTANBUL ( SAAT&SAAT) yakınından geçiyor: 146B, 146M, 31Y, 78, 79F, 98A.

146M nereden kalkıyor?

146M (İETT) 146M otobüs hattının ilk durağı Başakşehir Metrokent olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. 146M (Başakşehir Metrokent‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor.

Mall of Istanbul metro ile nasıl gidilir?

Mall of İstanbul’a, doğrudan metro ile ulaşım bulunmuyor. Ancak Yenikapı- Bağcılar metro hattından, Kirazlı metrosuna geçiş yapılıp İkitelli metroda inildiği takdirde Mall Of Istanbul’a ait ücretsiz servisler bulunuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *