Bakırköy Adliyesine Nasıl Gidilir Metro?(Çözüm bulundu)

Bakırköy Adliyesi gitmek için hangi metrobüs durağında?

BAKIRKÖY ADLİYESİ Metrobüs ile Ulaşım: “İncirli – Ömür” Durağında İnebilirsiniz. Metro ile Ulaşım: “Yenibosna” Durağında İnebilirsiniz.

Bakırköy Adliyesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bakırköy Adliyesi yakınından geçiyor: 72T, 94Y, 98D, 98H, 98S, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Bakırköy adliyesi hangi semtte?

Bakırköy Adliyesi Haritası Semt/ Mahalle olarak Zuhuratbaba Mh. ve Bakırköy ilçesine bağlıdır.

Bakırköy Adliye hangi durak?

BAKIRKÖY ADLİYESİ Metro ile Ulaşım: ” Bakırköy – İncirli” Durağında İnebilirsiniz. Metrobüs ile Ulaşım: “İncirli – Ömür” Durağında İnebilirsiniz.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

  • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
  • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
  • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
  • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
  • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Izmir adliye hangi durakta?

Eğer Havaş servisini tercih ediyorsanız, Karşıyaka İskele durağında inerek, taşıt trafiğine kapalı olan Karşıyaka Çarşısından geçerek yaklaşık 7-8 dk. İçerisinde çarşının sonunda sağ tarafta yer alan Adliyeye ulaşabilirsiniz. Ya da İZBAN hattını tercih edecekseniz, Karşıyaka İstasyonunda ineceksiniz.

Mahkemeler saat kaça kadar açık?

Adliyeler 08:30 – 12:00 / 13:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşte konuyla ilgili merak edilenler… Adliye, hukuk ve adalet işlerine bakmakla görevli resmi yapıdır. İçinde mahkemeler, savcılıklar ve icra daireleri bulunmaktadır.

You might be interested:  Forum Bornova Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Yenikapı’dan Çağlayan adliyesine nasıl gidilir?

Metro ile ulaşım sağlamak için; M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattına binip Mecidiyeköy istasyonunda inin burada metrobüsle aktarma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağlayan Adliyesinden geçen yeşil dolmuşlar ve İETT otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bakırköy’e nasıl gidiliyor?

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. Bakırköy’e ulaşım sağlamak için vapur, metro, metrobüs, otobüs, marmaray, veya minibüse binebilirsiniz.

  1. Bakırköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir.
  2. Bakırköy’e M1A ve M1B metrobüs hatları gitmektedir.

Bakırköy Adliyesi hangi mahkemeler taşındı?

Bakırköy Adliyesi Bahçelievler Ek Binaya taşınan mahkemeler: İş Mahkemeleri, Aile Mahkemeleri, Sulh Hukuk Mahkemeleri, Asliye Hukuk Mahkemeleri, Tüketici Mahkemeleri ve Fikri ve Sınai Haklar Mahkemeleridir. Bakırköy Adliyesi Bahçelievler Ek Bina adres bilgileri için tıklayınız.

Bakırköy Adliyesi hangi ilçelere bakıyor?

Bakırköy Adliyesi: Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Güngören ve Zeytinburnu olmak üzere 6 ilçeye hizmet vermektedir.

Bakırköy Adalet Sarayı ne zaman yapıldı?

Eylül 2000 Yapımı bütçe ayrılamadığı için 10 yıldır ertelenen adliye sarayı inşaatı için Adalet Bakanlığı ile Bakırköy Belediyesi arasında bina-arsa takası yapıldı. Mart 2007 Bakırköy Adalet Sarayı tamamlanarak hizmete açıldı.

Bakırköy Beylikdüzü nasıl gidilir?

Vapur ile Bakırköy ‘e gelirseniz; Beylikdüzü ‘ne gitmek için 76 no’lu Bakırköy – Beylikdüzü otobüs hattını kullanabilirsiniz. İstanbul’da vapur ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Bakırköy Sosyete Pazarı hangi durakta?

BAKIRKÖY PAZARINA NASIL GİDİLİR? Metro ile ulaşmak için; Yenibosna -Aksaray metrosunda Bakırköy İncirli Durağında inip hemen yan tarafta bulunur. Metrobüs ile ulaşmak için Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylizdüzü Metrobüs ile de Bakırköy İncirli Durağında inip ulaşabilirsiniz.

Istanbul Bakırköy hangi yakada?

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçedir. İstanbul’un batı yarısında, Çatalca Yarımadası üzerinde, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu sahillerinde yer alır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *