Bakırköye Metro Ile Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bakırköye hangi metro gider?

Bakırköy’e metro ile ulaşım sağlayacaksanız; M3 Kirazlı- Bakırköy İDO Metro Hattı’nı ya da M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’nı kullanabilirsiniz. Toplamda 8 adet istasyonu bulunan M3 Kirazlı- Bakırköy İDO Metro Hattı ile Bakırköy’e gitmek isterseniz; İncirli ve Bakırköy İDO duraklarında inebilirsiniz.

Bakırköye meydana Nasıl Gidilir?

Bakirköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bakırköy Meydan adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 72T, 94Y, 98D, 98H, BN1.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M1A.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-31.

Metrobüs bakırköye gider mi?

Bakırköy’e M1A ve M1B metrobüs hatları gitmektedir. Metrobüs ile Bakırköy’e gitmek isteyen yolcular, İncirli metrobüs durağında inmesi gerekmektedir. İncirli, Bakırköy ‘ün bir semtidir. Burada inerek Bakırköy de istediğiniz semte gidebilirsiniz.

Bakırköy pazarına metro ile nasıl gidilir?

Bakırköy Pazarı Nasıl Gidilir?

 1. Metro ile ulaşmak için; Yenibosna -Aksaray metrosunda Bakırköy İncirli Durağında inip hemen yan tarafta bulunur.
 2. Metrobüs ile ulaşmak için Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylizdüzü Metrobüs ile de Bakırköy İncirli Durağında inip ulaşabilirsiniz.

Metrobüs ile bakırköye nasıl gidilir?

Metrobüs ile Bakırköy’e Nasıl Gidilir? Metrobüs ile Bakırköy’e ulaşım sağlamak isterseniz, İncirli metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. İncirli, Bakırköy’e bağlı olduğundan, bu durakta indikten sonra, Bakırköy ‘ün pek çok semtine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Mall Of Istanbul Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Eminönünden bakırköye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 94 Eminönü – Bakırköy iett durağı yakınından geçiyor: 28, 28T, 32, 46Ç, 47E, 54E, 66, 74A, 79E, 93, 97GE.

Bakırköy Adliyesi hangi metro durağında?

BAKIRKÖY ADLİYESİ Metro ile Ulaşım: ” Bakırköy – İncirli” Durağında İnebilirsiniz. Metrobüs ile Ulaşım: “İncirli – Ömür” Durağında İnebilirsiniz. Metro ile Ulaşım: “Yenibosna” Durağında İnebilirsiniz.

Bakırköy Beylikdüzü nasıl gidilir?

Vapur ile Bakırköy ‘e gelirseniz; Beylikdüzü ‘ne gitmek için 76 no’lu Bakırköy – Beylikdüzü otobüs hattını kullanabilirsiniz. İstanbul’da vapur ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Bakırköyden Sultangaziye nasıl gidilir iett?

Bakırköy – Sultangazi Yerleşkesi İETT Otobüsü ile; Bakırköy’den Yenikapı Metro hattını kullanarak M1A aktarma yaparak Sağmalcılar durağında indikten sonra Cebeci Mahallesi-Topkapı metro hattını kullanarak Sultangazi Belediye durağında inerek Sultangazi Yerleşkemize ulaşabilirsiniz.

Metro Eminönüne gider mi?

İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Beylikdüzü metrobüs nereye kadar gidiyor?

Toplamda 50 km uzunluğundaki hat Beylikdüzü ‘den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Toplamda 44 duraktan oluşan güzergah üzerinde farklı sefer yapan hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar 34, 34A, 34AS, 34B, 34BZ, 34C, 34G, 34U, 34T ve 34Z hatlarıdır.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

 • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
 • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
 • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
 • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
 • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
You might be interested:  Halkalı Kirazlı Metro Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Bakırköy Sosyete pazarı hangi gün 2021?

Cumartesi günleri kurulan Bakırköy Pazarı renkli tezgâhları, kaliteli ürünlerin ucuzluğu ve neşeli pazar esnafıyla meşhur. Ayakkabıdan ev eşyalarına, meyve sebzeden giyime, birçok ürüne ulaşabileceğiniz pazara İncirli metro durağından 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Sosyete Pazarı hangi durak?

İncirli durak, Bakirköy içindeki Bakırköy Sosyete Pazarı konumuna en yakındır.

Bakırköy pazarı Marmaraya yakın mı?

Bu Tren hatları Bakırköy Pazarı yakınından geçiyor: MARMARAY ( ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *