Beşiktaş Nasıl Gidilir Metro?

Beşiktaş‘a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Metrobüs ile Beşiktaşa nasıl gidilir?

METROBÜS İLE BEŞİKTAŞ’A ULAŞIM Beşiktaş’a metrobüs kullanarak ulaşım sağlamak için en yakın olan metrobüs durağından metrobüse binip Zincirlikuyu durağında inmelisiniz. Zincirlikuyu’da indikten sonra köprünün üzerinden Beşiktaş’a giden tüm otobüs ve minibüsleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tramvayla Beşiktaş’a nasıl gidilir?

Beşiktaş’a ulaşımda tercih edebileceğiniz araçlardan biri de tramvaydır. Kabataş T1 tramvay hattını kullanarak, Karaköy durağında indikten sonra 22 ya da 27SE numaralı İETT otobüs seferlerini kullanarak Beşiktaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metrobüs ile Ortaköye nasıl gidilir?

Metrobüs İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binebilir ve Zincirlikuyu durağında inebilirsiniz. Zincirlikuyu’da indikten sonra köprünün üzerinden Beşiktaş’a giden tüm otobüs ve minibüsleri kullanarak Ortaköy durağında inebilirsiniz.

Beşiktaş yıldız parkına nasıl gidilir?

Yıldız Parkı ‘na gitmek için Beşiktaş ‘tan sahil yönünden geçen 57UL, U1, 42T, DT2, 40T, 40, 30D, U2, DT1, 22, 22RE 25E No’lu otobüslere binebilirsiniz. Taksim’den ise 42T, İstinye’ye giden 40T, Ortaköy’e giden DT2 No’lu otobüsü kullanabilirsiniz. Kabataş’tan 25E, 22RE, 22 No’lu otobüsler bu istikametten geçiyor.

You might be interested:  Sarıgazi Metro Ne Zaman Açılacak?(Çözülmüş)

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Metro ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

 • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
 • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
 • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
 • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
 • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Tramvayla Ortaköye nasıl gidilir?

Bağcılar, Güngören tarafından gelen kişiler için ise Kabataş Bağcılar tramvay hattı ile Kabataş durağında inerek yine buradan Kalkan 22 ve 22E 25E otobüslerinden birinden birine binilerek Ortaköy’e ulaşmak mümkün olmaktadır.

Mecidiyeköy Beşiktaş nasıl gidilir?

Mecidiyeköy ‘ den 30A ve 30M otobüs hatları ile çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Metro ile Taksim ‘e gelin. Burada sarı dolmuşlarla Beşiktaş’a ulaşabilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla navigasyon aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş Üsküdar Vapuru nereden kalkıyor?

ÜSKÜDAR – BEŞIKTAŞ vapur hattının ilk durağı Beşiktaş (Dentur) olup son durağı Üsküdar (Dentur) durağıdır. ÜSKÜDAR – BEŞIKTAŞ ( Beşiktaş (Dentur)‎→ Üsküdar (Dentur)), her gün çalışıyor. Ek bilgi: ÜSKÜDAR – BEŞIKTAŞ hattında 2 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 10 dakika.

Mecidiyeköy Ortaköye nasıl gidilir?

Ortaköy, Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e ulaşmak için ise taksi ve araç gibi kişiye özel ulaşım seçenekleri olduğu gibi toplu taşıma seçeneği de bulunmaktadır. DT1 ve DT2 numaralı otobüsler Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e toplu taşıma ile ulaşım sağlamanın bilinen en kolay yollarındandır.

You might be interested:  Metro Turizm Hangi Şehrin Firması?(EN iyi 5 ipucu)

Marmaray Ortaköye gider mi?

Hangi Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor? Bu Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Zincirlikuyuya hangi otobüs gider?

ZİNCİRLİKUYU DURAĞI

 • 25G SARIYER – TAKSİM. Hattın detayına git.
 • 27E ŞİRİNTEPE – KABATAŞ Hattın detayına git.
 • 27SE SEYRANTEPE – KABATAŞ Hattın detayına git.
 • 29 İSTİNYE DEREİÇİ – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS.
 • 29A DERBENT MAHALLESİ – BEŞİKTAŞ
 • 29C TARABYAÜSTÜ – KABATAŞ
 • 29D FERAHEVLER – KABATAŞ
 • 29E MASLAK GAZETECİLER SİTESİ – BEŞİKTAŞ

Beşiktaş yıldız parkına nasıl gidilir iETT?

Kabataş – Bağcılar tramvay hattını kullanarak Kabataş’ta inildikten sonra Yıldız Parkı tarafına giden bir otobüse binilmesi ile parka ulaşım sağlanabilmektedir. Yıldız Parkı ‘na giden otobüs numaraları 22 ve 22E olarak bilinmektedir. Binilen otobüslerden Yahya Efendi durağında inmek yeterlidir.

Yıldız Parkına yiyecek sokulur mu?

Park içerisinde bulunan işletmede kahvaltı yapabilirsiniz. Çay içmek ve yiyecek içecek servislerinin yapıldığı işletmeler mevcut.

Beşiktaş vapur iskelesinden yıldız parkına nasıl gidilir?

Tramvay ile Kabataş durağına gelip Beşiktaş yönündeki otobüslere binip ‘ Beşiktaş ‘ durağında indikten sonra Çırağan Caddesi üzerinden yıldız parkına kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Şehir hatlarıyla Beşiktaş iskelesine geldikten sonra yine ‘ Yıldız Parkı ‘ tabelalarını takip ederek Yıldız Parkına kısa sürede varılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *