Beşiktaş’A Metro Ile Nasıl Gidilir?

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Metro ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Beşiktaş nasıl gidilir tramvay?

Tramvay ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a ulaşımda tercih edebileceğiniz araçlardan biri de tramvaydır. Kabataş T1 tramvay hattını kullanarak, Karaköy durağında indikten sonra 22 ya da 27SE numaralı İETT otobüs seferlerini kullanarak Beşiktaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yenikapı metrodan Beşiktaş nasıl gidilir?

Metro kullanarak Beşiktaş ‘a ulaşım sağlamak isteyenler bindikleri en yakın metro hattından Yenikapı -Hacıosman metrosuna aktarma yaparak oradan Taksim durağında inip Taksim’den ya da Şişli- Mecidiyeköy durağında inip oradan Beşiktaş ‘a giden otobüslere binerek ulaşım sağlayabilirler.

Zincirlikuyuya hangi Otobüs gider?

ZİNCİRLİKUYU DURAĞI

 • 25G SARIYER – TAKSİM. Hattın detayına git.
 • 27E ŞİRİNTEPE – KABATAŞ Hattın detayına git.
 • 27SE SEYRANTEPE – KABATAŞ Hattın detayına git.
 • 29 İSTİNYE DEREİÇİ – ZİNCİRLİKUYU METROBÜS.
 • 29A DERBENT MAHALLESİ – BEŞİKTAŞ
 • 29C TARABYAÜSTÜ – KABATAŞ
 • 29D FERAHEVLER – KABATAŞ
 • 29E MASLAK GAZETECİLER SİTESİ – BEŞİKTAŞ
You might be interested:  Ankara Metro Öğrenci Kartı Nasıl Çıkarılır?(Doğru cevap)

Ortaköy için hangi durakta inilir?

Anadolu Yakası’ndan Ortaköy ‘e gitmek isteyenler için Kadıköy rıhtımdan Beşiktaş Vapuruna binerek Ortaköy ‘e yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağında indikten sonra buradan 22, 22RE, 25, 25E, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binilerek Ortaköy otobüs durağında inerek Ortaköy ‘e ulaşmak mümkündür.

Mecidiyeköy Ortaköye nasıl gidilir?

Ortaköy, Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e ulaşmak için ise taksi ve araç gibi kişiye özel ulaşım seçenekleri olduğu gibi toplu taşıma seçeneği de bulunmaktadır. DT1 ve DT2 numaralı otobüsler Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e toplu taşıma ile ulaşım sağlamanın bilinen en kolay yollarındandır.

Marmaray Ortaköye gider mi?

Hangi Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor? Bu Tren hatları Ortaköy yakınından geçiyor: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Beşiktaştan Eminönü’ne hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Eminönü Beşiktaş Hattı yakınından geçiyor: 27E, 28, 28T, 29C, 29D, 30D, 41E, 62, 63.

Bağcılar tramvay nerelere gidiyor?

Kabataş Bağcılar arası tramvay duraklarından Kabataş, Fındıklı, Tophane, Karaköy, Eminönü, Sirkeci, Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Laleli, Aksaray, Yusufpaşa, Haseki, Fındıkzade, Çapa-Şehremini, Pazartekke, Topkapı sadece yarısı Kabataş Bağcılar arası tramvay hattının ilk bölümü 1992 yılında açıldı.

Beşiktaş iskelesine nasıl gidilir?

Beşiktaş bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Beşiktaş İskele adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 129T, 28, 29C, 30M, 40B, 55B, 63.
 2. Metro: M2.
 3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-61, MİNİBÜS: SRY-14, MİNİBÜS: SRY-16.

Yenikapı metrodan Eminönüne nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı -Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

You might be interested:  Hilltown Avm Metro Hangi Durak?(Soru)

Eminönü’ne giden metro?

EMİNÖNÜ ‘NE HANGİ METRO GİDER? İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü ‘ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Beşiktaş yıldız parkına nasıl gidilir?

Yıldız Parkı ‘na gitmek için Beşiktaş ‘tan sahil yönünden geçen 57UL, U1, 42T, DT2, 40T, 40, 30D, U2, DT1, 22, 22RE 25E No’lu otobüslere binebilirsiniz. Taksim’den ise 42T, İstinye’ye giden 40T, Ortaköy’e giden DT2 No’lu otobüsü kullanabilirsiniz. Kabataş’tan 25E, 22RE, 22 No’lu otobüsler bu istikametten geçiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *