Bursa Koruparka Hangi Metro Gider?(Mükemmel cevap)

Korupark Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 15 Aralık 2011’de hizmete giren metro istasyonudur. Organize Sanayi’ye, Emek Mahallesine ve Korupark AVM’ye ulaşımı sağlar.

Bursa Korupark olduğu yerler semt olarak neresi?

Korupark 40.250633 enlem ve 28.958254 boylamda yer almaktadır. Osmangazi ilçesine bağlıdır. Korupark haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Korupark posta kodu 16000.

Korupark AVM hangi durak?

Okul Cd. durak, Osmangazi içindeki Korupark Avm konumuna en yakındır.

Koru Park hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Koru Park yakınından geçiyor: 9/D, 95/A, B/42-A, B/46.

Korupark AVM hangi metro ile nasıl gidilir?

Korupark Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 15 Aralık 2011’de hizmete giren metro istasyonudur. Organize Sanayi’ye, Emek Mahallesine ve Korupark AVM ‘ye ulaşımı sağlar.

Koru Park hangi mahallede?

Korupark Avm, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Emek Adnan Menderes Mahallesi, Mudanya Yolu 9 Km’sinde bulunur.

Bursa Organize Sanayi hangi metro istasyonu?

Organize Sanayi Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 29 Ekim 2001’de hizmete giren metro istasyonudur.

B 43 Nereye Gidiyor?

EMEK – 2.OKUL CD.- HANCI CD.- KAVAKLI CD.- SANAYİ CD.- 2.BARUTÇUK SK.- FİNCANLI SK. – TOP SAHASI CD.- FATİH SK.- KELEBEK SK.- ÇORUH SK.- TURAN SK.– IŞIKTEPE SK.- IŞIKTEPE CD.- ATA CD – YAPRAK SK.- NENE HATUN CD.- EĞİTİM SK.- CİHAN SK.

Sur Yapı hangi markalar var?

Sur Yapı Marka AVM’de Inditex Grubu markaları olan Massimo Dutti, Zara, Zara Home, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear ve Oysho’nun yanı sıra Decathlon, LCWaikiki, DeFacto, Koton ve Migros’un yer alması planlanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *