Bursa Podyum Park Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Podyum Park hangi metro istasyonu?

Organize Sanayi İstasyonu durak, Nilüfer içindeki PodyumPark konumuna en yakındır.

PodyumPark hangi mahalle?

PodyumPark Yasam ve Eğlence Merkezi, Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Cumhuriyet mahallesinde bulunur.

Podyum park neler var?

Podyum Park AVM içerisinde; Cremeria Milano, David People, Emirgan Sütiş, Ette, Krokodil, NewCastle,21m2,Beğendik,CdBank,Eczane Podyum,Exclusive Aqua, Bowling adası,Jolly Joker gibi tanınmış işletmeler bulunmaktadır.

Bursa Aqua Park hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Aquapark yakınından geçiyor: 9/D, 95, B/43, B/46.

Bursa Mudanya otobüsleri nereden kalkıyor?

Bursa kent içinde bulunuyorsanız herhangi bir BursaRay istasyonu’ndan “Emek” yazılı raylı sistemle Mudanya Minibüslerinin kalktığı Organize Sanayi İstasyonuna ve trenden inmeyip devam ettiğinizde 1M numaralı Sarı renkli belediye otobüslerinin kalktığı EMEK Belediye Otobüs durağına ulaşacaksınız.

Bursa otogardan üniversiteye nasıl gidilir?

Bursa Otogarı’na yaklaşık 160 metre yakınlıkta bulunan Ovaakça otobüs duraklarına geçiş yapın ve bu duraktan 101 Gemlik otobüslerine binin. Hisar Mahallesi 2 durağında inip yaklaşık 15 dakika yürüyerek Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Podyum park kaç metrekare?

2015 yılı itibari ile kapılarını açan Bursa’da Nilüfer ilçesinde 85.000 m2 alanda yer alan PodyumPark; ulusal ve uluslararası birbirinden özel markalarla her damak tadına uygun dünya mutfaklarının lezzetlerinin buluştuğu kafe ve restoranları, mağazaları, sineması, eğlence merkezi, lunaparkı, aquaparkı, tenis kulübü,

Bursa Star Park Açık mı?

Starpark lunapark sektöründe çocukların eğlenceli, keyifli zaman geçirebileceği çeşitli oyuncakları ile hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 10:00-22:00 arasıdır.

You might be interested:  Kurtköy Metro Hattı Ne Zaman Gelecek?

Podyum ne dir?

Podyum kelimesi Türkçe’de “dayanak, seki, paye” anlamına gelir. Latince podium “dayanak, seki, paye” sözcüğünden alıntıdır. Podyum kelimesi tarihte bilinen ilk kez “sahnede yükseltilmiş bölüm” m (1963) eserinde yer almıştır.

Podyum Park ın sahibi kim?

Türkiye’nin ilk turizm işletme belgeli eğlence merkezi olan Podyumpark D.A.D. Turizm İşletmecilik firmasının. Firmanın iki ortağı Çetin Ceylan ve Aykut Uyanıklar’ın dostlukları tenis kortlarında başladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *