Bursa Şehir Hastanesi Ne Metro Ile Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bursa Şehir Hastanesi’ne hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Şehir Hastanesi yakınından geçiyor: 2/U, H/1, H/2, H/3. 5

Bilkent Şehir Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara şehir hastanesine hangi otobüsler gidiyor?

Bu Otobüs hatları Ankara Şehir Hastanesi yakınından geçiyor: 113, 175, 339-5, 511-5. 5

Bursa şehir merkezine nasıl giderim?

Otobüs ve taksi ile şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs tercih edilmesi durumunda 101 ve 102 numaralı seferler tercih edilmelidir. Taksi ile ulaşım bedeli ise yaklaşık 110 – 120 TL’dir.

Kayseri Şehir Hastanesi otobüsleri nereden kalkıyor?

641 ve 643 Şehir Hastanesi Ring hattının şehir merkezinden ilk hareket durağı Seyyid Burhaneddin’dir. 641 hattı güzergâhında hareket eden araçlarımıza Meydan park önü durağı ve Osman Kavuncu Bulvarı üzerindeki bütün duraklardan binilebilir.

Bursa şehir hastanesi hangi semtte?

Türkiye’nin 10. şehir hastanesi olan Bursa Şehir Hastanesi 1.355 yatak kapasiteli olacak. Hastane bünyesinde 6 farklı branş hizmet verecek. BURSA ŞEHİR HASTANESİ NEREDE? Bursa Şehir Hastanesi, Bursa ‘nın Nilüfer İlçesi Doğanköy mevkiinde yer alıyor.

You might be interested:  Metro Hangi Şehirlerde Var?

Bilkente metro ile nasıl gidilir?

Ulus’tan M1-2-3 metro hattını kullanarak Bilkent durağına aktarma yapmalısınız. Bilkent durağından da yaklaşık 2 dakika kadar yürüyüp Bilkent Metro İstasyonu durağına gelmeli ve buradan 176 numaralı otobüse binip İdari Birimler durağında inmelisiniz. Kampüse bu noktadan yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Bilkent Şehir Hastanesi hangi mahallede?

Çankaya ilçesinin Bilkent semtinde yer alan hastane, 180 dekar alan üzerine kuruludur.

Ankara şehir hastanesi hangi semtte?

Ankara Şehir Hastanesi Nerede? Ankara ‘daki şehir hastanelerinin ilki, Bilkent semtinde yer alıyor. Adını Bilkent Üniversitesi’nden alan semt; bir anlamda Ankara ‘nın üniversiteler bölgesinde yer alıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arasındaki arazide konumlanmıştır.

Ankara şehir hastanesine hangi metro gider?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyün. Söğütözü Metrosu ‘ndan binin ve Tarım Bakanlığı durağında inin. Ardından 112 numaralı EGO otobüsüne binin ve Ankara Şehir Hastanesi ‘nde inin.

Ankara Şehir Hastanesi Aştiden nasıl gidilir?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Onkoloji hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ankara Onkoloji Hastanesi yakınından geçiyor: 220-7, 227, 233, 242.

Istanbul Bursa en kısa nasıl gidilir?

İstanbul’dan Bursa’ya gidebilmek için Esenler otogarından Bursa’ya kalkan otobüslere binebilirsiniz. Ya da yolu daha da kısaltmak için İDO’lar ile Mudanya’ya giden feribotlara bindiğiniz takdirde 1.5 saat sonra Bursa’ya varabilirsiniz.

Bursa otogardan şehir merkezine nasıl gidilir?

Otogardan şehir merkezine, belediye otobüsleri, ticari taksiler ve otobüs şirketlerine ait servis araçlarıyla ulaşım sağalabilirsiniz. Bursa ‘da özellikle şehir içi toplu taşımada “Bukart” kullanarak uygun fiyata yolculuk edebilirsiniz. Bukart’ı terminal içerisindeki büfelerden temin edebilirsiniz.

You might be interested:  Mall Of Istanbul Nasıl Gidilir Metro?(Çözünme)

Bursa istanbul arası feribotla kaç saat sürer?

Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Uçak ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *