Bursa Yeşil Vergi Dairesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Nilüfer Vergi Dairesi hangi metro durağı?

Nilüfer bölgesinde bulunan Nilüfer Vergi Dairesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? İhsaniye durak, Nilüfer içindeki Nilüfer Vergi Dairesi konumuna en yakındır.

Yeşil Vergi Dairesi hangi metro durağı?

Nilüfer bölgesinde bulunan Yeşil Vergi Dairesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? İhsaniye durak, Nilüfer içindeki Yeşil Vergi Dairesi konumuna en yakındır.

İhsaniye vergi dairesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı İhsaniye Ek Hizmet yakınından geçiyor: 43/H, 9/D, 9/P-A, 95/A, B/42-A.

Vergi dairesine hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Vergi Dairesi İett Durağı yakınından geçiyor: 10, 131C, 14, 19D, 522B.

Osmangazi vergi dairesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Osmangazi Vergi Dairesi yakınından geçiyor: 25, 3/İ, 35/H, B/29.

Bursa Setbaşı Vergi Dairesi nereye taşındı?

Bursa’nın sembollerinden Maviköşe’deki bina artık vergi dairesi değil: Setbaşı ve 3 vergi dairesi Beşevler’e, 3 vergi dairesi İhsaniye’ye taşındı

Pendik vergi dairesi hangi metro durağında?

Kartal bölgesinde bulunan Pendik Vergi Dairesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Yakacık durak, Kartal içindeki Pendik Vergi Dairesi konumuna en yakındır.

You might be interested:  Balat'A Nasıl Gidilir Metro?(Çözüm bulundu)

Kartal Vergi Dairesi hangi metro durağı?

Kartal bölgesinde bulunan Kartal Vergi Dairesi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Yakacık durak, Kartal içindeki Kartal Vergi Dairesi konumuna en yakındır.

Ümraniye Vergi Dairesi hangi durak?

Ihlamurkuyu durak, Ümraniye içindeki Ümraniye Vergi Dairesi konumuna en yakındır.

Vergi Dairesi bugün saat kaça kadar açık?

Vergi daireleri, hafta içi her gün 08:30 – 12:30 / 13:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Öğle tatili ise 12:30-13:30 saatleri arasında yapılmaktadır. VERGİ DAİRESİ HAFTA SONU AÇIK MI? Vergi dairesi, hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

Bursa Osmangazi hangi vergi dairesine bağlı?

OSMANGAZİ VERGİ DAİRESİ | Vergi Daireleri | Nilüfer – Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı Nilüfer Ek Hizmet Binası Bursa, 0224 245 66 33 Bulurum.com.

Maliye ne zaman açılıyor?

Maliye Vezne Çalışma Saatleri Maliye Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında yapmak istediğiniz tüm resmi işlemler için ilgili birimlerin çalışma saatleri: 08.30 – 17.30 olarak belirlenmiştir. 12.30 ve 13.30 saatleri içinde hafta içi öğle arası verilmektedir.

Fatih vergi dairesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Fatıh vergı daıresı yakınından geçiyor: 32T, 35D, 76E, 79T, 88A, 89T, 97GE.

Bayrampaşa Vergi Dairesi nereye taşındı?

“Akşemsettin Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) No:56 Fatih/İstanbul” adresinde daha modern bir ortamda hizmet sunulacak vergi daireleri şunlar: BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ MÜD. BAYRAMPAŞA VERGİ DAİRESİ MÜD. BEYAZIT VERGİ DAİRESİ MÜD.

Ümraniye Vergi Dairesi nereye taşındı?

İnşaatı tamamlanmak üzere olan Ümraniye İhlamurkuyu’da ki binanın bitmesiyle Beykoz Vergi Dairesi oraya taşınacak. Daha önce Beykoz Hükümet Konağı’nın içindeki yerinde hizmet veren Beykoz Vergi Dairesi, Hükümet Konağı’nın deprem tadilatına alınmasıyla Kavacık Rüzgarlıbahçe Mahallesi’ne kiralık bir binaya taşınmıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *