Cevahir Avm Nasıl Gidilir Metro?(Soru)

Marmarayla Cevahir Avm’ye nasıl gidilir?

Marmaray kullanılarak Yenikapı durağına gidilir. Yenikapı’dan aktarma ile M2 Yenikapı-Hacıosman hat numaralı metroya binilir, Şişli-Mecidiyeköy istasyonunda inilir, bu istasyonda metro tünelinin içinden Cevahir AVM çıkışı takip edilir.

Cevahir AVM hangi durak?

Cevahir’e metro ile ulaşmak için: M2 Yenikapı – Hacıosman metrosu “Şişli / Mecidiyeköy” durağında inip “Şişli” çıkışını kullanarak Cevahir AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Cevahir Alışveriş Merkezi hangi semtte?

Cevahir AVM 41.061672 enlem ve 28.992636 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak 19 Mayıs Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır.

Şişli Cevahir hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Cevahir yakınından geçiyor: 251, 27T, 30M, 46T, 49B, 49G, 522, 65G, DT2.

Marmaray ile Şişli’ye nasıl gidilir?

Marmaray hattını kullanarak Şişli ‘ ye ulaşım sağlamak isterseniz; Yenikapı durağında inmeniz ve buradan Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Yenikapı Marmaray durağında indikten sonra metro ile Şişli ‘ ye ulaşım ortalama 12-15 dakika sürmektedir.

Cevahir Holding nerede?

Holdingler | Şişli – Cevahir İş Mrk. K:12 İstanbul, 0212 380 13 61 Bulurum.com.

Mecidiyeköy Mall of Istanbul nasil gidilir?

Mecidiyeköy – Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

MetroCity AVM hangi metro durağında?

Metro ile Ulaşım Alışveriş Merkezi içine 1. Levent metro istasyonundan doğrudan giriş mevcuttur. Metrodan indikten sonra “ MetroCity Çıkışı” olarak yönlendirilmiş yürüyen merdivenler izlenerek alışveriş merkezine en kısa yoldan ulaşılabilir.

You might be interested:  Kartal Kaynarca Metro Hattı Ne Zaman Bitecek?(EN iyi 5 ipucu)

Cevahir Alışveriş Merkezinin sahibi kim?

Mimar Minori Yasamaki tarafından tasarlanan Cevahir AVM, toplam 6 kat, 300’e yakın mağaza, 358 bin metrekare alan, 2500 araçlık otopark bulundurmaktadır.

Şişli hangi otobus gider?

Şişli merkeze otobüs ile ulaşım sağlayacaksanız; 54K, 49K, 77, DT2, 59R, 54Ç, 30M, 54ÖR, 74A, 48N, 65G, 66, 252, 55, 49G hatlarını tercih edebilirsiniz.

54K nereden kalkıyor?

54K (İETT) 54K otobüs hattının ilk durağı Hasköy Parkı / Kasımpasa Yönü olup son durağı Hasköy Parkı / Halıcıoglu Yönü durağıdır.

Mecidiyeköy Beşiktaş nasıl gidilir?

Mecidiyeköy ‘ den 30A ve 30M otobüs hatları ile çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Metro ile Taksim ‘e gelin. Burada sarı dolmuşlarla Beşiktaş’a ulaşabilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla navigasyon aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *