Cevahir Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Cevahir hangi metro durağında?

Cevahir ‘e metro ile ulaşmak için: M2 Yenikapı – Hacıosman metrosu “Şişli / Mecidiyeköy” durağında inip “Şişli” çıkışını kullanarak Cevahir AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Marmarayla Cevahir Avm’ye nasıl gidilir?

Marmaray kullanılarak Yenikapı durağına gidilir. Yenikapı’dan aktarma ile M2 Yenikapı-Hacıosman hat numaralı metroya binilir, Şişli-Mecidiyeköy istasyonunda inilir, bu istasyonda metro tünelinin içinden Cevahir AVM çıkışı takip edilir.

Biz Cevahir AVM hangi durak?

Üsküp Parkı durak, Eyüp içindeki Biz Cevahir Haliç AVM konumuna en yakındır.

Cevahir Alışveriş Merkezi hangi semtte?

Cevahir AVM 41.061672 enlem ve 28.992636 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak 19 Mayıs Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır. Cevahir AVM haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Cevahir AVM posta kodu 34360.

Cevahir Holding nerede?

Holdingler | Şişli – Cevahir İş Mrk. K:12 İstanbul, 0212 380 13 61 Bulurum.com.

Şişliye metro ile nasıl gidilir?

Metro ile Şişli’ye Nasıl Gidilir? Metro ile Şişli’ye ulaşım için; Yenikapı ile Hacıosman arasında ulaşım sağlayan M2 metro hattını kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım sağlayacaksanız, Şişli – Mecidiyeköy durağında inmeniz gerekmektedir.

Marmaray ile Şişli’ye nasıl gidilir?

Marmaray hattını kullanarak Şişli ‘ ye ulaşım sağlamak isterseniz; Yenikapı durağında inmeniz ve buradan Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Yenikapı Marmaray durağında indikten sonra metro ile Şişli ‘ ye ulaşım ortalama 12-15 dakika sürmektedir.

Mecidiyeköy hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Mecidiyeköy Meydanı yakınından geçiyor: 121B, 141M, 251, 41AT, 522, 522ST.

You might be interested:  Marmara Forum Hangi Durakta Metro?(Çözünme)

Mecidiyeköy Mall of Istanbul nasil gidilir?

Mecidiyeköy – Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *