Cnr Expo Metro Ile Nasıl Gidilir?

Metro. Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Havalimanı bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip CNR EXPO‘ya gelebilirsiniz.

Beylikdüzü CNR Expo nasıl gidilir?

Nasıl Ulaşırım?

  1. Metro. Hacıosman – Yenikapı metrosunun bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi – İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip Istanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.
  2. Marmaray.
  3. Metrobus.
  4. IDO Deniz Otobüsleri.
  5. İETT Otobüsleri.
  6. Tramvay.
  7. Şehirlerarası Otobüs.
  8. Hava Yolu.

Mecidiyeköyden CNR Expo nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den gelecek ziyaretçilerin ise Metrobüs ile Zeytinburnu’na gelmesi gerekiyor. Zeytinburnu istasyonunda inip M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun DTM-İstanbul Fuar Merkezi durağında indiğinizde CNR Expo Fuar Merkezi’ne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

CNR Expo hangi hava alanına yakın?

İstanbul Havalimanı CNR Expo Fuar Merkezi’ne yaklaşık 40-45 km uzaklıkta.

Istanbul Fuar Merkezi hangi ilçede?

Semt/Mahalle olarak Yeşilköy Mh. ve Bakırköy ilçesine bağlıdır. İstanbul Fuar Merkezi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Fuar Merkezi posta kodu 34149.

CNR Holding sahibi kim?

İşte,Türkiye’nin en önemli girişimcilerinden olan Ceyda Erem’in kısaca hayatı Ceyda Erem Türkiye’nin en büyük fuar şirketi olarak bilinen CNR Fuar Merkezi’nin sahibidir.

CNR fuar ne zaman?

Maske, eldiven ve dezenfektan gibi promosyon ürünlerinin uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilecek.

CNR açılımı nedir?

İstanbul Yeşilköy’de 1985 yılında İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından yönetilen fuar merkezidir. İstanbul Fuar Merkezi 1997 yılında 2., 1998 yılında 3 ve 4., 2000 yılında 5,6,7 ve 8. salonların açılması ile genişletilmiştir.

You might be interested:  Maltepe Metro Durağı Hangi Mahallede?(Mükemmel cevap)

Saha EXPO 2021 nerede?

Türkiye’nin en büyük sanayi kümesi SAHA İstanbul, SAHA EXPO Savunma ve Havacılık Hibrit Fuarı’nı fiziksel olarak 10-13 Kasım’da İstanbul Fuar Merkezi’nde, sanal olarak 15 Kasım 2021 – 15 Şubat 2022 döneminde düzenleyecek.

Saha EXPO 2020 ne zaman?

Saha Expo 2020 Fuarı 09 Kasım 2020 – 09 Nisan 2021 Tarihinleri arasında gerçekleştirilecektir. Dünyanın ilk 3 boyutlu fuarı olacak olan SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı 9 Kasım’da sanal ortamda kapılarını açıyor. Fuar, dünyanın herhangi bir yerinden internet üzerinden 3 boyutlu olarak gezilebilecek.

Tüyap fuarı iptal mi?

Özellikle öğrenci ve genç kesimin ilgiyle takip ettiği TÜYAP kitap fuarı artan vaka sayıları ve koronavirüs önermeleri nedeniyle 2021 yılında da yapılmayacak.

Aymod fuarı nerede?

Dünyanın en büyük iki ayakkabı moda fuarından biri olan “63. AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı ”, 30 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde, dünya ayakkabı modasına yön vermeye devam edecek. 1000’in üzerinde markayı, uluslararası alıcılarla sayılı günler sonra buluşturacak olan AYMOD

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *