Emaar Avm Nasıl Gidilir Metro?(EN iyi 5 ipucu)

Emaar AVM hangi metro durağı?

Emaar Square AVM ‘ye metro ile gidecek olanlar Kadıköy-Tavşantepe metro hattına binip Göztepe İstasyonu’nda inmeliler. Otobüs ve metrobüs ile gelecek olanlar ise Avrupa Yakası’ndan gelenler Uzunçayır metrobüs durağında indikten sonra Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binip Göztepe İstasyonunda inmeliler.

Emaar AVM hangi durak?

Ünalan, Üsküdar bölgesinde bulunan Emaar Square Avm konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Mobilyacılar Sitesi durak, Ünalan, Üsküdar içindeki Emaar Square Avm konumuna en yakındır.

Akasya AVM hangi metro durağında?

Bağlantı yolundan gidilerek Ünalan metro durağında, Tavşantepe yönüne gidecek olan metroya binilir. Ünalan durağında inilir ve Akasya AVM çıkışından çıkılarak, tünelin sonunda AVM ‘ ye ulaşılabilir.

Emaar Square kime ait?

Emaar Properties, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir gayrimenkul şirketidir. Şirket altı iş segmenti ve 60 aktif şirketi ile Orta Doğu, Kuzey Avrupa, Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika olmak üzere 36 ülkede faaliyet göstermektedir. En bilinen projesi dünyanın en yüksek binası olan Burç Halife’dir.

Palladium a metroyla nasıl gidilir?

Ataşehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Palladium AVM adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 16A, 8A.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D-63B, MİNİBÜS: C-55.
You might be interested:  Kağıthane Metro Durağı Nerede Olacak?(Çözülmüş)

Optimum AVM metro ile nasıl gidilir?

İstanbul Optimum Outlet AVM `ye metro ile ulaşım; Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı’nda inerek Optimum ‘a ulaşabilirsiniz. İstanbul Optimum Outlet AVM `ye otobüs ile ulaşım; E5 otoyolu Yenisahra durağından geçen otobüs hatlarını kullanarak Optimum ‘a ulaşabilirsiniz.

Metrobüs ile istinye parka nasil gidilir?

Metrobüsten Zincirlikuyu Durağı nda inin.Bağlantı tünelini kullanarak Gayrettepe Metro İstasyonu’na geçin. Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Metroyla Hilltowna nasıl gidilir?

metro. Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Küçükyalı Durağı’nda inerek Hilltown’a ulaşabilirsiniz.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Kadıköy’den Akasya AVM nasıl gidilir?

Kadıköy ‘ den ulaşım Kadıköy ‘ den gelecekler de Üsküdar ‘dan gelenler gibi aynı şekilde E-5 üzerinden gelebilirler. Aynı zamanda Kadıköy – Kartal metrosuna binerek Ünalan durağında inip, Akasya AVM tabelalarını takip ederek alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

Akasya AVM hangi durak Marmaray?

Akasya AVM ‘ye Marmaray ile ulaşım: Size en yakın Marmaray durağından trene binin. Söğütlüçeşme durağında trenden inin. 34AS veya 34Z İETT otobüsüne binin. Uzunçayır durağında inin.

Göztepe’den Akasya AVM ye nasıl gidilir?

Göztepe, Kadıköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Akasya Avm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Göztepe Akasya AVM nasıl gidilir?

  1. Otobüs: 14AK, 16D, 19F, 2, 9K, GZ2.
  2. Tren: MARMARAY.
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50, MİNİBÜS: C-54.
You might be interested:  Metro Marketten Nasıl Alışveriş Yapılır?(Soru)

Emaar Square mimari kim?

2015 yılının sonunda tamamlanması öngörülen Emaar Square projesi, Çamlıca’da hayata geçiriliyor. Mimarı: Foster + Partners, İki Design Group, DP Architects, KTGY, SWA. Metrekare fiyatları: 4399,59 dolar ve 4467,17 dolar arasında.

Emaar Square AVM kaç m2?

Arsa alanı 66 bin metrekare olan Emaar Square, Çamlıca’da 4 blok olarak yükseliyor.

Emaar Square kaç metre kare?

Emaar Square Mall Hakkında Türkiye’den ve diğer ülkelerden ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alan sunma amacıyla faaliyete geçmiş olan Emaar Square Mall projesi, bu misyon temelinde 138 bin 423 metrekare alanda 491 ayrı markaya da ev sahipliği yapan bir yaşam merkezi özelliği taşıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *