Emaar Square Metro Hangi Durak?(Çözünme)

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Emaar Square kime ait?

Emaar Properties, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir gayrimenkul şirketidir. Şirket altı iş segmenti ve 60 aktif şirketi ile Orta Doğu, Kuzey Avrupa, Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika olmak üzere 36 ülkede faaliyet göstermektedir. En bilinen projesi dünyanın en yüksek binası olan Burç Halife’dir.

Emaar avm ne zaman açıldı?

Emaar Square Mall, 28 Nisan 2017 tarihinde kapılarını açıyor. AVM, 5000 kişiye istihdam sağlayarak yılda 25 milyon kişiyi ağırlayacak.

Akasya AVM hangi metro durağında?

Bağlantı yolundan gidilerek Ünalan metro durağında, Tavşantepe yönüne gidecek olan metroya binilir. Ünalan durağında inilir ve Akasya AVM çıkışından çıkılarak, tünelin sonunda AVM ‘ ye ulaşılabilir.

Akasya AVM Marmaray ile nasıl gidilir?

Akasya AVM ‘ye Marmaray ile ulaşım: Size en yakın Marmaray durağından trene binin. Söğütlüçeşme durağında trenden inin. 34AS veya 34Z İETT otobüsüne binin. Uzunçayır durağında inin.

You might be interested:  Anadolu Adliyesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Kadıköy’den Akasya AVM nasıl gidilir?

Kadıköy ‘ den ulaşım Kadıköy ‘ den gelecekler de Üsküdar ‘dan gelenler gibi aynı şekilde E-5 üzerinden gelebilirler. Aynı zamanda Kadıköy – Kartal metrosuna binerek Ünalan durağında inip, Akasya AVM tabelalarını takip ederek alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

Emaar Square mimari kim?

2015 yılının sonunda tamamlanması öngörülen Emaar Square projesi, Çamlıca’da hayata geçiriliyor. Mimarı: Foster + Partners, İki Design Group, DP Architects, KTGY, SWA. Metrekare fiyatları: 4399,59 dolar ve 4467,17 dolar arasında.

Emaar Square AVM kaç m2?

Arsa alanı 66 bin metrekare olan Emaar Square, Çamlıca’da 4 blok olarak yükseliyor.

Emaar Square kaç metre kare?

Emaar Square Mall Hakkında Türkiye’den ve diğer ülkelerden ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir alan sunma amacıyla faaliyete geçmiş olan Emaar Square Mall projesi, bu misyon temelinde 138 bin 423 metrekare alanda 491 ayrı markaya da ev sahipliği yapan bir yaşam merkezi özelliği taşıyor.

Emaar AVM hangi metro?

Emaar Square AVM ‘ye metro ile gidecek olanlar Kadıköy-Tavşantepe metro hattına binip Göztepe İstasyonu’nda inmeliler. Otobüs ve metrobüs ile gelecek olanlar ise Avrupa Yakası’ndan gelenler Uzunçayır metrobüs durağında indikten sonra Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binip Göztepe İstasyonunda inmeliler.

Emaar Square AVM neler var?

Yiyecek & İçecek Mağazaları

 • Atom Tost.
 • Caffe Nero.
 • Green Salads.
 • HD İskender.
 • Haribo.
 • Kahve Dünyası
 • Kasap Döner.
 • Kayseri Mutfağı

Emaar da ne yapılır?

Emaar Square yakınlarında gezilecek yerler

 • Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi. 302/1.423, yapılacak şey, bölge: İstanbul.
 • Turkish Flavours. 4/82, Kurslar ve Atölye Çalışmaları, bölge: İstanbul.
 • İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi.
 • My Turkey Adventure – Tours.
 • Frankenstein Korku Evi.
 • Locally İstanbul.
 • Quest.
 • Tuzak.

Göztepe’den Akasya AVM ye nasıl gidilir?

Göztepe, Kadıköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Akasya Avm konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Göztepe Akasya AVM nasıl gidilir?

 1. Otobüs: 14AK, 16D, 19F, 2, 9K, GZ2.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50, MİNİBÜS: C-54.
You might be interested:  Ikitelli Sanayi Metro Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Akasya AVM için hangi otobüs durağı?

Kadıköy bölgesinde bulunan Akasya AVM konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Eski Köşkler durak, Kadıköy içindeki Akasya AVM konumuna en yakındır.

Optimum AVM metro ile nasıl gidilir?

İstanbul Optimum Outlet AVM `ye metro ile ulaşım; Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı’nda inerek Optimum ‘a ulaşabilirsiniz. İstanbul Optimum Outlet AVM `ye otobüs ile ulaşım; E5 otoyolu Yenisahra durağından geçen otobüs hatlarını kullanarak Optimum ‘a ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *