Emirgan Korusu Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Emirgan Korusu‘na Nişantaşı tarafından geliyorsanız Osmanbey metrosuna binebilir ve Hacıosman durağında inerek İtü çıkışından çıkabilirsiniz. Aynı şekilde Levent metrosunu kullanabilir ve Boğaziçi Üniversitesi durağından inerek de Emirgan Korusu‘na ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy Emirgan Korusu nasıl gidilir?

– Mecidiyeköy yönünden gelmek isteyenler; 29Ş numaralı otobüsleri, – Zincirlikuyu yönünden gelmek isteyenler; 40B numaralı otobüsleri kullanarak Emirgan Korusu’na ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca; Taksim’den 40, 42T, 40T otobüslerinden biriyle çok kısa bir sürede Emirgan Korusu’na ulaşabilirsiniz.

Emirgan Korusu hangi minibüs gider?

MİNİBÜS: SRY-11, Sariyer bölgesinde bulunan Emirgan Korusu konumuna giden son Minibüs / Dolmuş aracıdır. 22:23 civarında buradan geçer.

Emirgan Korusu’na nasıl gidilir iett?

– Toplu ulaşım araçlarından İETT otobüslerini tercih edecek olan ve İstinye, Bahçeköy, Sarıyer yönünden Emirgan korusuna gitmek isteyenler; 25E, 42T, 40T nolu hatları kullanabilirler. – İETT otobüsleri ile Kabataş yönünden gitmek isteyenler; 25E, 40T, 22RE nolu hatları kullanabilirler.

Üsküdar Emirgana nasıl gidilir?

İstanbul bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Üsküdar Emirgan Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 15, 15B, 15K, 15M, 15P, 15R, 15Y.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  3. Metro: M5.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-118.
  5. Vapur: EMINÖNÜ – KARAKÖY – ÜSKÜDAR, ÜSKÜDAR – BEŞIKTAŞ
You might be interested:  Harikalar Diyarına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

Beşiktaş Emirgan Korusu nasıl gidilir?

Emirgan Korusu’na gitmek için kişiler Eminönü ya da Beşiktaş ‘ tan sahil yolu üzerinde bulunan Kuruçeşme, Arnavutköy ya da Bebek gibi duraklardan otobüslere binerek Emirgan Korusu’na en yakın mesafeli olan Emirgan Durağı’nda inebilirler.

Emirgan Korusu giriş ücreti ne kadar?

Emirgan Korusu ‘na yaya olarak giriş ücretsiz. Otopark ücreti 2020 yılında 12 TL. Ayrıca 30 TL ile 50 TL arasında değişen açık büfe ve serpme kahvaltı çeşitleri bulunuyor.

4 leventten Emirgana minibüs var mı?

MİNİBÜS: SRY-11, Sariyer bölgesinde bulunan EL2 Emirgan – 4. Levent Metro konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır. 06:04 civarında geçer.

Beşiktaş yıldız parkına nasıl gidilir?

Yıldız Parkı ‘na gitmek için Beşiktaş ‘tan sahil yönünden geçen 57UL, U1, 42T, DT2, 40T, 40, 30D, U2, DT1, 22, 22RE 25E No’lu otobüslere binebilirsiniz. Taksim’den ise 42T, İstinye’ye giden 40T, Ortaköy’e giden DT2 No’lu otobüsü kullanabilirsiniz. Kabataş’tan 25E, 22RE, 22 No’lu otobüsler bu istikametten geçiyor.

Emirgan Korusu vapurla nasıl gidilir?

Emirgan Korusu ‘na Anadolu yakası üzerinden toplu taşıma ile ulaşım sağlayacaksanız öncelikle Üsküdar ya da Kadıköy’den kalkan vapurları ya da motorları kullanarak Beşiktaş’a geçebilir ve buradan Sarıyer istikametinden sahile giden 22, 25E, 40T veya 42T numaralı otobüsler ile Emirgan Korusu ‘na ulaşabilirsiniz.

40T nereden kalkıyor?

40T (İETT) 40T otobüs hattının ilk durağı Gümüşsuyu Peron olup son durağı İstinye Dereiçi durağıdır. 40T (Gümüşsuyu Peron‎→İstinye Dereiçi), hafta içi çalışıyor.

Emirgan Korusu arabayla nasıl gidilir?

Emirgan Korusu’na özel araçla gitmek için sahil yolu ile Beşiktaş ya da Sarıyer yönünden sahil yolundan Emirgan ‘a gelip Sakıp Sabancı Caddesi’nde soldan tabelaları takip ederek Emirgan Korusu’na ulaşılabilir.

You might be interested:  Kadıköye Nasıl Gidilir Metro?(Çözüm bulundu)

Emirgan karşıda mı?

Emirgan İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunur. Beşiktaş- Sarıyer sahil yolu üzerinde yer alır. Emirgan bir boğaziçi semtidir. Emirgan İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Emirgan Korusu açık mı?

Emirgan Korusu sabah 07:00 ile akşam 23:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Sarı Köşk, Pembe Köşk ve Beyaz Köşk’ün çalışma saatleri 09:00 ile 23:00 arasındadır.

Emirgan Sütiş hangi durak?

İstinye Tersane durak, Sariyer içindeki Emirgan Sütiş konumuna en yakındır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *