Emirgana Nasıl Gidilir Metro?(Çözüm bulundu)

Üsküdar Emirgana nasıl gidilir?

İstanbul bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Üsküdar Emirgan Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 15, 15B, 15K, 15M, 15P, 15R, 15Y.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
  3. Metro: M5.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-118.
  5. Vapur: EMINÖNÜ – KARAKÖY – ÜSKÜDAR, ÜSKÜDAR – BEŞIKTAŞ

Emirgana hangi otobüs gider?

– Toplu ulaşım araçlarından İETT otobüslerini tercih edecek olan ve İstinye, Bahçeköy, Sarıyer yönünden Emirgan korusuna gitmek isteyenler; 25E, 42T, 40T nolu hatları kullanabilirler. – İETT otobüsleri ile Kabataş yönünden gitmek isteyenler; 25E, 40T, 22RE nolu hatları kullanabilirler.

Emirgana taksimden nasıl gidilir?

Ayrıca; Taksim’den 40, 42T, 40T otobüslerinden biriyle çok kısa bir sürede Emirgan Korusu’na ulaşabilirsiniz. Yine Mecidiyeköy’den 4.Levend’e ulaştıktan sonra, EL2 numaralı otobüslere binerek ulaşabilirsiniz. Ve de İstinye İskele’den 40 numaralı otobüse binerek Emirgan’a ulaşmak mümkün.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Beşiktaş Emirgan Korusu nasıl gidilir?

Emirgan Korusu’na gitmek için kişiler Eminönü ya da Beşiktaş ‘ tan sahil yolu üzerinde bulunan Kuruçeşme, Arnavutköy ya da Bebek gibi duraklardan otobüslere binerek Emirgan Korusu’na en yakın mesafeli olan Emirgan Durağı’nda inebilirler.

You might be interested:  Çekmeköy Üsküdar Metro Ne Zaman Açılıyor?(Çözülmüş)

Emirgan Korusu vapurla nasıl gidilir?

Emirgan Korusu ‘na Anadolu yakası üzerinden toplu taşıma ile ulaşım sağlayacaksanız öncelikle Üsküdar ya da Kadıköy’den kalkan vapurları ya da motorları kullanarak Beşiktaş’a geçebilir ve buradan Sarıyer istikametinden sahile giden 22, 25E, 40T veya 42T numaralı otobüsler ile Emirgan Korusu ‘na ulaşabilirsiniz.

Emirgan korusuna gitmek için hangi durakta inilir?

İstinye Tersane durak, Sariyer içindeki Emirgan Korusu konumuna en yakındır.

40T nereden kalkıyor?

40T (İETT) 40T otobüs hattının ilk durağı Gümüşsuyu Peron olup son durağı İstinye Dereiçi durağıdır. 40T (Gümüşsuyu Peron‎→İstinye Dereiçi), hafta içi çalışıyor.

Emirgan Korusu arabayla nasıl gidilir?

Emirgan Korusu’na özel araçla gitmek için sahil yolu ile Beşiktaş ya da Sarıyer yönünden sahil yolundan Emirgan ‘a gelip Sakıp Sabancı Caddesi’nde soldan tabelaları takip ederek Emirgan Korusu’na ulaşılabilir.

Taksim Eminönüne nasıl gidilir?

Metro: M2 Hacıosman Yenikapı metro hattı için Taksim durağına gidip Taksim Kabataş Finiküler hattı ile Kabataş’a gidip sonra da tramvay ile Eminönü’ne gidebilirsiniz. Dolmuş: Taksim ‘de ki dolmuşlarla direk Eminönü’ne gidebilirsiniz.

4 leventten Emirgana minibüs var mı?

MİNİBÜS: SRY-11, Sariyer bölgesinde bulunan EL2 Emirgan – 4. Levent Metro konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır. 06:04 civarında geçer.

Beşiktaş yıldız parkına nasıl gidilir?

Yıldız Parkı ‘na gitmek için Beşiktaş ‘tan sahil yönünden geçen 57UL, U1, 42T, DT2, 40T, 40, 30D, U2, DT1, 22, 22RE 25E No’lu otobüslere binebilirsiniz. Taksim’den ise 42T, İstinye’ye giden 40T, Ortaköy’e giden DT2 No’lu otobüsü kullanabilirsiniz. Kabataş’tan 25E, 22RE, 22 No’lu otobüsler bu istikametten geçiyor.

Ortaköy için hangi durakta inilir?

Anadolu Yakası’ndan Ortaköy ‘e gitmek isteyenler için Kadıköy rıhtımdan Beşiktaş Vapuruna binerek Ortaköy ‘e yönüne giden Bahçeşehir Üniversitesi durağında indikten sonra buradan 22, 22RE, 25, 25E, 40T, 42T numaralı otobüslerden herhangi birine binilerek Ortaköy otobüs durağında inerek Ortaköy ‘e ulaşmak mümkündür.

You might be interested:  Metro Ile Eyüpe Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Mecidiyeköy Ortaköye nasıl gidilir?

Ortaköy, Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e ulaşmak için ise taksi ve araç gibi kişiye özel ulaşım seçenekleri olduğu gibi toplu taşıma seçeneği de bulunmaktadır. DT1 ve DT2 numaralı otobüsler Mecidiyeköy ‘den Ortaköy’e toplu taşıma ile ulaşım sağlamanın bilinen en kolay yollarındandır.

Beşiktaş’a hangi metro gider?

Metro ile Beşiktaş’a Nasıl Gidilir? Beşiktaş’a metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Taksim durağında inmeniz ve indikten sonra Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *