Eryaman Metro Durakları Nerede?(Çözüm bulundu)

Eryaman Metro durakları hangi mahallede?

Eryaman 1-2 Metro Durağı 39.980530 enlem ve 32.647911 boylamda yer almaktadır. Etimesgut ilçesine bağlıdır.

Eryaman 5 metro hangi mahallede?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman 5 konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Devlet Mahallesi durak, Yenimahalle içindeki Eryaman 5 konumuna en yakındır.

Eryaman hangi metro?

M1-M2-M3, Yenimahalle bölgesinde bulunan Eryaman konumuna giden son Metro aracıdır.

Ankara kaç metro var?

Ankara metrosu, Türkiye’nin başkenti Ankara ‘da yer alan yer altı demiryolu ağıdır. Dört hatlı olup toplam 52 istasyondan oluşmaktadır.

Göksu AVM hangi metro durağında?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Göksu Avm konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Eryaman 1-2 durak, Yenimahalle içindeki Göksu Avm konumuna en yakındır.

Kızılaydan Eryamana hangi otobüs gider?

541-5 otobüs hattı ( Eryaman -Kizilay), 50517 – 30 Ağustos Caddesi durağından başlayıp 50921 – 30 Ağustos Caddesi durağına gidene kadar 110 duraktan geçiyor. 541-5 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 05:55’da çalışmaya başlıyor ve 22:20’da bitiyor.

Ankara metro kaça kadar açık?

EGO (Elektrik Gaz Otobüs) Genel Müdürlüğü’nün yaptığı düzenlemeyle, pandemi sürecinde ara verilen ancak normalleşme sürecine girilmesi ve üniversitelerin tekrar açılmasının ardından 27 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren EGO otobüslerinin normal hatlarda son sefer saati 24.00’ten 01.30’a, metro seferleri saat 24.00′

You might be interested:  Emirgana Metro Ile Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Göksu Parkı metro ile nasıl gidilir?

Metro ile gitmek istiyorsanız, Kızılay’dan Eryaman’a giden metro hattını kullanıp,” Eryaman 1-2” adlı metro durağına inerek parka yürüyerek gidebilirsiniz. Toplu Taşıma ile Gidecekler; EGO 531 no’lu (Etimesgut-Elvan kent-Sincan-Fatih-Eryaman) otobüsleri ile de parka ulaşmak mümkün.

Metro ile Etimesgut’a Nasıl Gidilir?

Metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmayan Etimesgut’a; Kızılay Metrosu ile Kızılay durağında indikten sonra, 530-5 no’lu otobüs hattına ve Etimesgut dolmuşlarına aktarma yapılarak da ulaşım sağlanabilmektedir.

Ankara Tren Garı hangi metro durağında?

ANKARA TREN GARINA ULAŞIM Ankara Metrosu Ulus istasyonundan Tren Garı ‘na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Sıhhiye Köprüsü üzerinden geçerek Ulus istikametine hareket eden Siteler, Doğantepe, Hüseyin Gazi, Karapürçek, vs. otobüs veya dolmuşları ile Ankara Garı ‘na ulaşabilirsiniz.

Ankara metrosu ne zaman başladı?

28.12.1997 tarihinde Kızılay-Batıkent arasındaki hatta Ankara Metrosu ticari işletmeye açıldı. 14.661 m. hat uzunluğu ve 12 istasyondan oluşan Ankara Metrosu Kızılay-Batıkent (M1) hattı, tek yönde saatte 70.000 yolcu taşıma kapasitesine sahiptir.

Kızılay Törekent Metro Hattı kaç dakika?

Sincan OSB Törekent istasyonundan hareket eden metro, 46 dakika sonra Kızılay istasyonunda oluyor. Kızılay ‘dan hareket ettikten 26 dakika sonra ise, son istasyon Koru’ya ulaşıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *