Esenler Metro Durağı Nerede?(Mükemmel cevap)

Esenler metro nereye gider?

ESENLER OTOGARI Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler – Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekstilkent hangi metro gider?

Bu Metro hatları Tekstilkent yakınından geçiyor: M1B, M7.

Tekstilkent Metro nereden kalkıyor?

Giyimkent – Tekstilkent Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M7 hattında yer alan ve 28 Ekim 2020’de hizmete giren yer altı metro istasyonudur. İstasyon, Esenler’in Oruçreis Mahallesi, Giyimkent Caddesi üzerinde yer almaktadır. İstasyondan Tekstilkent ve Giyimkent’e ulaşılabilmektedir.

Esenler Metro durağı hangi mahallede?

İETT Esenler Metro Durağı 41.036884 enlem ve 28.887522 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Yavuz Selim Mh. ve Esenler ilçesine bağlıdır.

Esenler Metro gidiyor mu?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu ‘na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kocatepe Metro nereye gider?

Metro ile kocatepe metro durak sirasi konumuna nasıl gidilir?

 • Başlangıç Kanyon, Levent, Beşiktaş
 • Başlangıç Burger King, Basaksehir.
 • Başlangıç Etiler Marmaris, Basaksehir.
 • Başlangıç Kağıthane, Kagithane.
 • Başlangıç Nişantaşı, Nişantaşı, Şişli.
 • Başlangıç Dilek Pastanesi, Basaksehir.
 • Başlangıç Bakırköy, Bakirköy.
You might be interested:  Atatürk Havalimanı Na Metro Ile Nasıl Gidilir?

Tekstilkent hangi minibüs gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Tekstilkent yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-27, MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: A-72.

Oruç Reis metro istasyonu nereye gider?

İstasyon, Esenler’in Oruçreis mahallesinde, Barbaros Caddesi üzerinde yer almaktadır. İstasyonun 2 tane girişi bulunmakta olup, 1 nolu giriş Esenler’in Oruçreis Mahallesi’nde, 2 nolu giriş ise Bağcılar’ın Yüzyıl Mahallesi’nde yer almaktadır. İki giriş arasında yaklaşık 310 metre yürüme mesafesi bulunmaktadır.

Giyimkent nedir?

3 Eylül 1985 yılında Eminönü Mercan’dan 52 kurucu üye ile S.S Giyim Eşyası İmalat ve Toptan Satıcıları İş Yeri Yapı Kooperatifi ( Giyimkent ) kurulmuştur. 2005 yılında yapı kooperatifi olan statü işletme kooperatifine dönüştürüldü. 2006 yılında dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tapular üyelere verildi.

Mahmutbey metro nerelerden geçiyor?

Duraklar şu şekilde olacak;

 • Mecidiyeköy.
 • Çağlayan.
 • Kağıthane.
 • Nurtepe.
 • Alibeyköy.
 • Çırçır Mahallesi.
 • Veysel Karani-Akşemsettin.
 • Yeşilpınar.

M7 metro Kağıthane durağı nerede?

Kâğıthane ( M7 ) Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M7 hattı’nda yer alan ve 28 Ekim 2020’de hizmete giren viyadük üzerindeki metro istasyonudur. İstasyon Kâğıthane ‘nin Merkez Mahallesi’nde, Cendere Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Kağıthane metro nereye gidiyor?

Söz konusu metro hattı; İstanbul Avrupa yakasında yerleşim olarak yoğun nüfusa sahip 8 ilçeyi; Beyoğlu – Beşiktaş – Şişli – Kağıthane – Eyüpsultan – Gaziosmanpaşa – Esenler – Bağcılar birbirine bağlayacak.

Bayrampaşaya hangi Metro gider?

Bu Metro hatları Bayrampaşa yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Yenikapı Esenler Otogar Metro kaç dakika?

M1B işletmesi, Yenikapı ile Otogar istasyonları arasında M1A hattı ile ortak yapılmaktadır. Otogar İstasyonu’ndan sonra ayrılan hat, Esenler ve Bağcılar Meydan’dan geçerek Kirazlı bölgesinde M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir metro hattı ile entegre olarak sonlanmaktadır. Sefer Süresi: 25 Dk.

Yenikapı Metro Marmaraya yakın mı?

Yenikapı Marmaray 146 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesinde.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *