Esenler Otogarına Metro Ile Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Şişliden Esenler Otogara metro ile nasıl gidilir?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu ‘na binerek Taksim ya da Şişli / Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Otogar metro nerelere gidiyor?

ESENLER OTOGARI Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler – Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler hangi metrobüs durağına yakın?

Metrobüsle gelmek isteyenler için, Bayrampaşa – Maltepe durağında inerek, Topkapı Metrobüs durağından geçen 830 Taksim – Otogar otobüs hattına aktarma yaptıktan sonra son durak olan Otogar durağında inip, ulaşım sağlayabilirler.

Istanbul Beşiktaş hangi Otogara yakın?

Beşiktaş bölgesinde bulunan İstanbul Bayrampaşa otogarı konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Valideçeşme durak, Beşiktaş içindeki İstanbul Bayrampaşa otogarı konumuna en yakındır.

Izmir Otogar metro var mı?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan İZmir Otogar Bağlantısı konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:00 civarında geçer.

Alibeyköy otogara hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Alibeyköy Cep Otogarı yakınından geçiyor: 47A, 47F, 47L, 48A, 49Z.

You might be interested:  Starcity Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Esenler metro nereye gider?

ESENLER OTOGARI Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler – Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yenikapı Esenler Otogar Metro kaç dakika?

M1B işletmesi, Yenikapı ile Otogar istasyonları arasında M1A hattı ile ortak yapılmaktadır. Otogar İstasyonu’ndan sonra ayrılan hat, Esenler ve Bağcılar Meydan’dan geçerek Kirazlı bölgesinde M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir metro hattı ile entegre olarak sonlanmaktadır. Sefer Süresi: 25 Dk.

Bayrampaşaya hangi Metro gider?

Bu Metro hatları Bayrampaşa yakınından geçiyor: M1A, M1B.

Esenlere hangi minibüs gider?

Esenler konumuna en yakın duraklar ile Minibüs / Dolmuş hatları

  • MİNİBÜS: A-15. Topkapı – Bolluca.
  • MİNİBÜS: A-15. Topkapı – Suatlar.
  • MİNİBÜS: A-15. Topkapı – Haraççı
  • MİNİBÜS: A-27. Gaziosmanpaşa – Otogar.
  • MİNİBÜS: A-28. Topkapi – Yayla.

Esenyurt Esenler Otogar hangi otobüs gider?

Esenyurt bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Esenler adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 429A, HT29.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-43.

Esenler Otogar kaç dakika ücretsiz?

İBB Meclisi’nde alınan karara göre, taksi ve otomobiller otoparktan 25 dakikaya kadar ücretsiz yararlanmaya devam edecek. 25 dakikadan 1 saate kadar olan kullanımlarda ise; taksiler 4 TL, otomobiller 8 TL ödeyecek. Otobüslerin ödeyeceği park ücreti ise 0-1 saat için 16 TL.

Istanbul Beşiktaş hangi yakada?

Beşiktaş İstanbul ilinin bir ilçesidir. İl topraklarının Avrupa yakasında yer alır.

Eminönünden beşiktaşa hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Eminönü Beşiktaş Hattı yakınından geçiyor: 27E, 28, 28T, 29C, 29D, 30D, 41E, 62, 63.

Mecidiyeköy Beşiktaş nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den 30A ve 30M otobüs hatları ile çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Metro ile Taksim’e gelin. Burada sarı dolmuşlarla Beşiktaş’a ulaşabilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla navigasyon aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *