Esenlerden Taksime Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Taksimden Esenler Otogara metro ile nasıl gidilir?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu ‘na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

85T nereden kalkıyor?

85T otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı Harbiye durağıdır. 85T (Cevizlibağ‎→Harbiye), hafta içi çalışıyor.

Yeni kapıdan taksime nasıl gidilir?

Yenikapı’dan ise Yenikapı -Hacıosman metrosuna binilir ve metro Taksim’e geldiğinde inilir. Ümraniye’den Taksim’e gitmek için; Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binilir ve Köprülü Kavşak durağında inilir. İndikten sonra Yenikapı -Hacıosman metrosuna aktarma yapılır ve Metro ile Taksim durağına kadar gidilir.

Otogar Taksim nasıl gidilir?

Taksim, Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden 83O Taksim – Otogar adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 129T, 49T, 54E, 74A, 76D, DT1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M2.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-61.

Esenler metro nereye gider?

ESENLER OTOGARI Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler – Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Zorlu Avm Hangi Metro Durağında?(Soru)

Esenler Otogar taksi kaç para?

İBB Meclisi kararıyla otogar ücret tarifesi belli oldu. Karara göre, taksi ve otomobiller otoparktan 25 dakikaya kadar ücretsiz yararlanmaya devam edecek. İlk 25 dakikadan 1 saate kadar taksiler 4 lira, özel otomobiller 8 lira, otobüsler ise 16 lira ödeyecek.

55Y nereden kalkıyor?

55Y (İETT) 55Y otobüs hattının ilk durağı Yenibosna Metro olup son durağı Kağıthane Garajı / Kağıthane Yönü durağıdır. 55Y (Yenibosna Metro‎→Kağıthane Garajı / Kagıthane Yönü), hafta içi çalışıyor.

Esenler Otogar hangi iett otobüsleri?

ESENLER OTOGARI 390 YEŞİLPINAR- OTOGAR Hat saatleri için lütfen tıklayınız. 760 CİHANGİR MAH. – AVCILAR OTOGAR Hat saatleri için lütfen tıklayınız. 303B SİLİVRİ CEZAEVİ – OTOGAR Hat saatleri için lütfen tıklayınız. 830 OTOGAR – TAKSİM Hat saatleri için lütfen tıklayınız.

Marmarayla Taksim’e nasıl gidilir?

Marmaray ile ulaşım sağlayacaksanız; Yenikapı durağında indikten sonra, M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yaparak, Şişhane ya da Taksim duraklarında inebilirsiniz. Ayrıca, Sirkeci durağında inerseniz; Kabataş- Bağcılar tramvay hattını kullanarak da aktarma yapmanız gerekmektedir.

Hacıosman Taksim metro arası kaç dakika?

İnşaatı tamamlanan Hacıosman metro istasyonu hizmete girdi. İstasyon’un açılmasıyla birlikte Hacıosman – Taksim arası mesafe 24 dakikaya düştü. İnşaatı ve teknik çalışmaları tamamlanan Hacıosman istasyonuna yolculu seferler başladı.

Taksim Yenikapı metro kaç dakika?

Taksim – Yenikapı metroyla sadece 7.5 dakika … 3,5 kilometre uzunluğundaki bu hat, sadece Şişhaneyi Yenikapı ‘ya bağlamakla kalmıyor, İstanbul Metrosu da Marmaray ile bağlanıyor. Hacıosman, 4.

Anadolu yakasından Eminönüne nasıl gidilir?

Anadolu Yakası ‘nda oturan ya da konaklayan kişiler için Eminönü’ne en kolay ulaşım seçenekleri Marmaray ve vapurdur. Avrupa Yakası ‘nda oturan ya da konaklayan kişiler için ise metro, tramvay ve Marmaray gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.

You might be interested:  Metro Ile Pendik Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Esenler hangi metrobüs durağına yakın?

Metrobüsle gelmek isteyenler için, Bayrampaşa – Maltepe durağında inerek, Topkapı Metrobüs durağından geçen 830 Taksim – Otogar otobüs hattına aktarma yaptıktan sonra son durak olan Otogar durağında inip, ulaşım sağlayabilirler.

Taksim Beşiktaş nasıl gidilir?

Taksim meydanından Beşiktaş tarafına dolmuşlarla gidebilir ya da yürüyerek 5 dakikada gidebilirsiniz. İki mesafe arası yalnızca 3 km. Dolmuş ile gitmek isteyenler Gezi parkının yanındaki dolmuşlara binebilir. Yürümek isteyenler ise Gümüşsuyu tarafından aşağı doğru çabucak gidebilirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *