Forum Bornova Nasıl Gidilir Metro?(Mükemmel cevap)

İzmir Metro`nun “Bornova” durağından hareket eden 59 numaralı (Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi`nden hareket eden “Evka 4-Forum Bornova” minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmir IKEA hangi metro durağında?

Bornova bölgesinde bulunan İKEA – İZMİR konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Bornova Metro durak, Bornova içindeki İKEA – İZMİR konumuna en yakındır.

Forum Bornova hangi semtte?

Forum Bornova 38.449524 enlem ve 27.209846 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Kazımdirik Mh. ve Bornova ilçesine bağlıdır. Forum Bornova haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Forum Bornova posta kodu 35100.

Torbalı’dan Forum Bornova’ya Nasıl Gidilir?

Torbalı ‘ dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru giden trene bininiz 16 durak sonra Hilal istasyonunda inerek İzmir Metro ya bininiz. 6 durak sonra Evka 3 istasyonunda ininiz. Yaklaşık 1 km yürüyerek İKEA Forum Bornova Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Bornova’ya hangi otobüs gider?

Bornova şehrinde Bornova Meydanı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  • 365. Kayadi̇bi̇ – Evka3 Metro.
  • 565. Evka-4 – Bornova Metro.
  • 566. Evka-4 – Bornova Metro.
  • 584. İnönü Mah. – Bornova Metro.
  • 585. Evka-4 – Bornova Metro.

Izmir’de IKEA hangi semtlerde var?

Semt /Mahalle olarak Kazımdirik Mh. ve Bornova ilçesine bağlıdır. İKEA -Bornova haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İKEA -Bornova posta kodu 35100. İKEA -Bornova GPS koordinatları 38° 27´ 4.1220″ ve 27° 12´ 47.4444″.

You might be interested:  Atatürk Havaalanına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

IKEA Bayrampaşa Metro hangi durak?

Forum İstanbul durak, Bayrampasa içindeki IKEA konumuna en yakındır.

Izmir Forum Bornova hangi dolmuş gider?

Sanayi-Yeşilova” çıkışını kullanabilirsiniz. İzmir Metro`nun ” Bornova ” durağından hareket eden 59 numaralı ( Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi`nden hareket eden “Evka 4- Forum Bornova ” minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmir Bornova Kazım Dirik Mahallesi Nasıl Gidilir?

Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kazımdirik Mahallesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 498, 59, 800.
  2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Izban ile Bornova’ya Nasıl Gidilir?

Havaalanından Bornova ‘ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN ‘a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

498 Nereye Gidiyor?

498 (ESHOT) 498 otobüs hattının ilk durağı Halkapınar Metro olup son durağı Bornova Metro durağıdır. 498 (Bornova Metro), her gün çalışıyor.

Westpark nasıl gidilir Eshot?

Westpark AVM Ulaşım

  1. Özel araç ile çevreyolu üzerinden Cengizhan Mahallesi ayrımına gelerek AVM’ye ulaşabilirsiniz.
  2. Otobüs ile gitmek için 168 Halkapınar-Atatürk Mahallesi, 249 Kemer-Atatürk Mahallesi veya 568 Bornova Metro-Atatürk Mahallesi hatlarını kullanabilirsiniz.

Bornova Hükümet Konağı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları T. C. Bornova Hükümet Konağı yakınından geçiyor: 330, 963.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *