Hacıosman Metro Durağına Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Yenikapı-Hacıosman metro nasıl gidilir?

Taksim, Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Yenikapı – Hacıosman Metrosu (M2) adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 129T, 76D, 80T, 93T, DT1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M2.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-36, DOLMUŞ: D-61.

Sarıyer’e hangi otobüs gidiyor?

Sarıyer’e otobüs ile gitmek isterseniz; 40B, 25A, 41C, 150, 152, 151, 25E, 59RS, 42KT, 25G, 42T, 22, 22RE, 40T, 42HM, İlçeye otobüs ile ulaşım sağlayabileceğiniz bölgeler; Beşiktaş, Hacıosman, Ayazağa, Rumeli Feneri, Beşiktaş, Zekeriyaköy, Kilyos, Kabataş, Taksim bölgeleridir.

Yenikapıdan Beyoğlu’na nasıl gidilir?

Metrobüs bağlantısını kullanmak isterseniz, Mecidiyeköy metrobüs istasyonunda inip, Yenikapı metrosuna aktarma yapmanız gerekmektedir. Yenikapı metrosuna bindikten sonra, Taksim istasyonunda inerek Beyoğlu ilçesine ulaşabilirsiniz. Metrobüs’ten indikten sonra Beyoğlu ‘ na tahmini varış süresi ortalama 10-15 dakikadır.

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Hacıosman Metro kaç metre derinlikte?

İstasyon 6 kat yer altında. Tarabya yolundan 49 metre derinlikte.

Yenikapı metrodan Eminönüne nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı -Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

You might be interested:  Trump Towers Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Nişantaşına gitmek için hangi metro durağı?

Nişantaşı, Şişli bölgesinde bulunan Nişantaşı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Osmanbey durak, Nişantaşı, Şişli içindeki Nişantaşı konumuna en yakındır.

Vadi istanbul hangi metro durağında?

Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Marmaray nasıl gidilir?

Sarıyer ‘e Marmaray bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; Marmaray Yenikapı istasyonunda indikten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız ve burada, Hacıosman metro durağında indikten sonra Sarıyer otobüs ya da minibüslerine aktarma yapmanız gerekmektedir.

Ayazağa hangi Otobüs gidiyor?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İETT AYAZAĞA adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 41AT, 41E, 41Y.
  • Metro: M2.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08, MİNİBÜS: SRY-13.

Kireçburnuna hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kireçburnu Sahili yakınından geçiyor: 25A, 25E, 29C, 40B, 42T.

Metro Eminönüne gider mi?

İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Yenikapıdan Taksim’e nasıl gidilir?

Yenikapı’dan ise Yenikapı -Hacıosman metrosuna binilir ve metro Taksim’e geldiğinde inilir. Ümraniye’den Taksim’e gitmek için; Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binilir ve Köprülü Kavşak durağında inilir. İndikten sonra Yenikapı -Hacıosman metrosuna aktarma yapılır ve Metro ile Taksim durağına kadar gidilir.

Taksim Yenikapı arası metro ile kaç dakika?

Taksim – Yenikapı metroyla sadece 7.5 dakika … 3,5 kilometre uzunluğundaki bu hat, sadece Şişhaneyi Yenikapı ‘ya bağlamakla kalmıyor, İstanbul Metrosu da Marmaray ile bağlanıyor. Hacıosman, 4.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *