Haliç Kongre Merkezine Nasıl Gidilir Metro?(En iyi çözüm)

Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu nasıl gidilir?

Beyoğlu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Haliç Kongre Merkezi Sadabat Salonu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 36T, 41AT, 41ST, 47E, 500L, 500T, 93M, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-46.

Istanbul Haliç Kongre Merkezi hangi semtte?

Haliç Kongre Merkezi 41.049023 enlem ve 28.940966 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Sütlüce Mh. ve Beyoğlu ilçesine bağlıdır.

Haliç Kongre Merkezi hangi Metrobüs?

HALİÇ KONGRE MERKEZİ ‘NE ULAŞIM İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME… Metrobüs, Otobüs veya Dolmuş ile Haliç Köprüsü yakınında E-5 (D 100) de SÜTLÜCE / HALICIOĞLU durağında inilerek gidilebilir. Üsküdar,Eminönü ve Kadıköy’den SÜTLÜCE iskelesine feribotla gidilebilir.

Haliç Kongre Merkezi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Haliç Kongre Merkezi yakınından geçiyor: 36CE, 39D, 39K, 41Y, 44B, 48A, 48E, 55, 94Y, 99, 99Y.

Haliç Kongre Merkezi mimari kim?

Haliç Kültür ve Kongre Merkezi, 1923’te Ahmet Burhanettin, Osman Fıtri ve Marko Logos’tan oluşan 3 mimarın ortak yapımı olan Sütlüce Mezbahası’nın yeniden yapılmış ve genişletilmiş hali.

You might be interested:  Veysel Karani Metro Durağı Nerede?(Mükemmel cevap)

Haliç Kongre merkezinin sahibi kim?

İstanbul’un deniz kıyısındaki tek kongre merkezi olan Haliç Kongre Merkezi, 2009 yılında 5. Dünya Su Forumu ile ulusal ve uluslararası toplantı sektörüne kapılarını açmıştır. Mülkiyeti İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait özel bir işletmedir.

Haliç Kongre Merkezi istanbul’un hangi yakasında?

Haliç Kongre Merkezi, İstanbul ilinin Beyoğlu İlçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Beyoğlu ilçesine bağlı Sütlüce Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Haliç Kongre Merkezi hangi havaalanına yakın?

Haliç Kongre Merkezi, Taksim ve Eminönü’ne 7 dk, Atatürk Havalimanı’na 20 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise sadece 45 dakika mesafede yer almaktadır.

Haliç Kongre Merkezi ne zaman kuruldu?

16-22 mart 2009 tarihlerinde ki 5. dünya su forumu’na ev sahipliği yapabilmesi için inşaası hızla sürdürülen kültür ve kongre merkezi. bu tarihe kadar sadece kaba inşaatının bittiği düşünülürse, bizi uluslararası bu kongrede ele güne utandırmamasını dilediğimiz merkez. dünya su forumunun yapıldığı kongre merkezi.

Metro Eminönüne gider mi?

İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Haliç Kongre Merkezi Düğün ne kadar?

Haliç Kongre Merkezi: Düğün Fiyatı Kişi Başı Min. 50-80 TL.

Şahinbey kongre ve sanat merkezine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mâvera Kongre Ve Sanat Merkezi yakınından geçiyor: B31, M04, M17, S03.

Sutluce nereye bağlı?

Sütlüce, İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı mahallelerden biridir. Güneyinde Halıcıoğlu, kuzeyinde ve batısında Haliç, doğusunda Örnektepe vardır.

Haliç nereye bağlı?

Haliç (Altın Boynuz olarak da bilinir), İstanbul’un Avrupa yakasını kaplayan Çatalca Yarımadası’nın güneydoğu ucunda, Boğaziçi girişinde, İstanbul (Tarihi yarımada) ve Beyoğlu platolarını birbirinden ayıran deniz girintisi.

You might be interested:  Mahmutbey Esenyurt Metro Hattı Ne Zaman Bitecek?(Mükemmel cevap)

Haliç Kongre Merkezi istanbul havalimanı kaç km?

İstanbul Havalimanı Haliç Kongre Merkezi ‘ne yaklaşık 40-45 km uzaklıkta?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *