Havaalanına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Güncelleme: 03.01.2022 Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı’nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı’nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Istanbul Havalimanı’na hangi metro gidiyor?

İstanbul Havalimanı ‘ na Raylı Sistemlerle Ulaşmak Gayrettepe- İstanbul Yeni Havalimanı Metro Hattı, sırasıyla Gayrettepe, Kağıthane, Hasdal, Kemerburgaz, Göktürk, İhsaniye, Havalimanı -1, Havalimanı -2 ve Havalimanı -3 istasyonlarından oluşacak.

Atatürk Havalimanına hangi metro gider?

Metroyla, Atatürk Havalimanı ‘na gitmek aslında trafiğe hiç girmemeniz için en güzel tercih. Bunun için Yenikapı- Atatürk Havaalanı Metrosu ‘nu kullanmanız gerekli, bu metro hattı Yenikapı’da başlayıp havalimanının içine kadar gidiyor.

Metrobüsle havalimanına nasıl gidilir?

Metrobüsten Uzunçayır Metrobüs Durağı’nda inin. “Uzunçayır Metrobüs Otobüs Durağı”na yürüyün. 16S Hatlı otobüse binin. Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nda (son durak) inin. Metrobüsten sonraki tahmini varış süresi 70-80 dk.

Yeni Havalimana nasil gidilir?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Havalimanı’nda metro var mı?

Güncelleme: 03.01.2022 Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı ‘ nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı ‘ nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

You might be interested:  Metro Ile Marmara Foruma Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Istanbul Atatürk Havalimanı hangi ilçede?

Yerleşim. İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nın coğrafi koordinatları 40°58’34″N, 28°48’50″E şeklindedir. İstanbul’un en büyük ilçelerinden Bakırköy ve merkezi deniz kenarında olan Yeşilköy semtinin sınırları içerisinde yer alan havalimanı, arazisi güneyde Marmara Denizi, kuzeyde ise D-100 Karayoluyla sınırlanmıştır.

M1A metro hangisi?

Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metrosu ( M1A ), Bayrampasa çevresindeki popüler yerler.

Atatürk Havalimanına hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları İstanbul Atatürk Hava Limanı yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları İstanbul Atatürk Hava Limanı yakınından geçiyor: 141M, 251, 27E, 29C, 522, 74A.

Bakırköy metro nereye gider?

” Bakırköy sahilden başlayan projemiz, Özgürlük Meydanı, İncirli, Haznedar, İlkyuva, Yıldıztepe, Molla Gürani ve Kirazlı olmak üzere 7 adet istasyona sahip olacaktır.

Yenibosna yeni havalimanı nasıl gidilir?

Havalimanına giden İETT hatlarına baktığımızda Yenibosna ‘dan İstanbul Yeni Havalimanı ‘na İETT otobüsleriyle gitmek için şöyle bir yol izlenebilir. Yenibosna ‘dan Halkalı’ya gidebilir, “Halkalı İstasyon İETT Durağı” ndan geçen H-3 İETT otobüsleriyle İstanbul Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Bahçelievler Yeni havalimanı nasıl gidilir?

Bahçelievler ‘den İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular için en kolay ve hızlı yol HAVAİST otobüsleri. Yukarıdaki HAVAİST duraklarından size yakın olanı kullanarak HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Üsküdar istanbul havalimanı nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı metrosu hizmete girdikten sonra Üsküdar ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek için önce metrobüsle Zincirlikuyu’ya (Gayrettepe) gidip, ardından M11: Gayrettepe- İstanbul Havalimanı metro hattına aktarma yaparak İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gidebileceksiniz.

Istanbul havalimanı en kolay nasıl gidilir?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

You might be interested:  Marmara Forum Hangi Durakta Metro?(Çözünme)

Eyüpten yeni havalimanına nasıl gidilir?

Eyüp’ten Edirnekapı’ya gelen yolcu, Edirnekapı – Sultançiftliği Tramvayı’na aktarma yapacak. Tramvayla ulaştığı sultangazi’nden Sultangazi-Arnavutköy Metrosu ile Başakşehir’den gelen Halkalı – Arnavutköy – 3. Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Üçüncü Havalimanı ‘na ulaşacak.

Mecidiyeköy istanbul havalimanı nasıl gidilir?

Mecidiyeköy ‘den İstanbul Havalimanı ‘na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *