Hilltown Avm Metro Ile Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Hilltown AVM metro hangi durak?

metro. Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Küçükyalı Durağı’nda inerek Hilltown ‘a ulaşabilirsiniz.

Hilltown AVM Izmir Izbanla nasıl gidilir?

Metro hattında Halkapınar yada Hilal durağından İzban ‘a aktarma yaptıktan sonra, “Mavişehir” durağında inerek Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Hilltown hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hilltown AVM yakınından geçiyor: 130Ş, 251, 500T.

Hilltown AVM hangi semtte?

Maltepe bölgesinde bulunan Hilltown AVM Küçükyalı konumuna en yakın metro durağı, 8 dk yürüme mesafesindedir.

Palladium a metroyla nasıl gidilir?

Ataşehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Palladium AVM adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 16A, 8A.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D-63B, MİNİBÜS: C-55.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Mavi bahçeye Izbanla nasil gidilir?

Mavibahçe alışveriş merkezine İzban ile ulaşmak için Mavişehir durağında inmeniz gerekmektedir. Ayrıca Mavişehir’e giden 104, 70, 90, 200, 227, 446, 820,827, 525 ve 969 numaralı otobüsler ile de Mavibahçe Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Akvaryuma Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

Bostanlı iskeleden hilltown nasıl gidilir?

Karşıyaka İskele ve Bostanlı İskele’den Çiğli yönüne hemen hemen tüm otobüsler Hilltown Karşıyaka AVM’nin önünden geçiyor. Karşıyaka Tramvayı ile ulaşım sağlayacak olanlar Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu durağında indiğinde Hilltown AVM önünde iniyor.

Hilltown avm kimin?

Hilltown Karşıyaka, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde 2019’dan beri hizmet veren ve Rönesans Holding tarafından işletilen bir alışveriş merkezidir.

Küçükyalıya hangi otobüs gider?

Maltepe bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Küçükyalı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 130Ş, 16KH, 251, 500T.
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M4.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-501.

Hilltown AVM sahibi kimdir?

Rönesans Yönetim A.Ş.

Hilltown AVM kaç mağaza var?

63.000 metrekare kiralanabilir alanı ve yaklaşık 2.000 metrekare eğlence alanı olan Hilltown ‘da 200 mağaza, 9 sinema salonu, 40 cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunuyor. 250 milyon Euro yatırım değerine sahip Hilltown ‘un ofis bloğunda ise toplam 8.000 metrekare kiralanabilir alan bulunuyor.

Hilltown hangi ilçede?

Hilltown AVM, İstanbul Anadolu yakasının Maltepe ilçesinin Küçükyalı semtinde hizmet vermektedir. E5 üzerinde Kartal-Kadıköy istikametinde ve yaklaşık olarak Küçükyalı Metro istasyonuna 250 metre mesafede bulunmaktadır.

Hilltown saat kaçta açılıyor?

MALTEPE HILLTOWN AVM ÇALIŞMA SAATLERİ 2022 Maltepe Hilltown AVM her gün saat 10:00’da açılıyor ve akşam 22:00’da kapanıyor. AVM yasası gereği çalışma izin verilen çalışma saatleri içinde açık olan alışveriş merkezi, hafta içi ve hafta sonu aynı saatlerde hizmet vermektedir ve öğle arası tatili bulunmamaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *