Istanbul Emniyet Müdürlüğüne Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Fatih Emniyet hangi metro?

M1A, Fatih bölgesinde bulunan Emniyet – Fatih Metro İstasyonu konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Emniyet fatih hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Emniyet – Fatih yakınından geçiyor: 39, 72T, 76E, 79T, 88A, 89T.

Istanbul il emniyet müdürlüğü hangi semtte?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü 41.018768 enlem ve 28.938501 boylamda yer almaktadır. Fatih ilçesine bağlıdır. İstanbul Emniyet Müdürlüğü haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Emniyet Müdürlüğü posta kodu 34091.

Fatih metroya nasıl gidilir?

Metro ile Fatih ilçesine ulaşım için; M1A, M1B ve M2 metro hatlarını tercih edebilirsiniz. Yenikapı ile Atatürk Havalimanı arasında ulaşım sağlayan M1A metro hattını kullanacaksanız; Emniyet ve Aksaray metro istasyonlarında inerek, Fatih ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yenikapı metrodan Eminönüne nasıl gidilir?

Metro İle Eminönü’ne Nasıl Gidilir? Eminönü önünden geçen bir metro mevcut değildir. Ancak M2 Yenikapı -Taksim-Hacıosman metrosuna binerek, İstanbul Üniversitesi-Vezneciler durağında inebilirsiniz. Burada indikten sonra biraz yürüyerek Eminönü’ne ulaşmak mümkündür.

Istanbul il nüfus müdürlüğü hangi metro durağında?

Fatih bölgesinde bulunan İstanbul Valiliği İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Emniyet – Fatih durak, Fatih içindeki İstanbul Valiliği İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü konumuna en yakındır.

You might be interested:  Ankara Optimuma Nasıl Gidilir Metro?

Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü yakınından geçiyor: 19S, 23S, 2K, 79S, 8K.

Emniyet Genel Müdürlüğü nereye bağlı?

Taşra teşkilatını ise, il emniyet müdürlükleri ve ilçe emniyet amirlikleri oluşturur. Genel müdürlük, üst kurum ve yönetim bakımından İçişleri Bakanlığı’na bağlıdır.

Zafer Aktaş nereli?

Sınıf Emniyet Müdürü İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Zafer AKTAŞ aslen Balıkesirli olup 1964 yılında Çanakkale ilinde dünyaya gelmiştir. 1983 yılında Polis Koleji’nden, 1987 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle Gaziantep ilinde göreve başlamıştır.

Vatan Emniyet ne zaman yapıldı?

10 Nisan 1845 tarihinde kurulmuş olan teşkilat, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak çalışır.

Metro ile Etimesgut’a Nasıl Gidilir?

Metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmayan Etimesgut’a; Kızılay Metrosu ile Kızılay durağında indikten sonra, 530-5 no’lu otobüs hattına ve Etimesgut dolmuşlarına aktarma yapılarak da ulaşım sağlanabilmektedir.

Fındıkzade hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Fındıkzade yakınından geçiyor: 28T, 35D, 36ES, 71T, 72T, 73, 76D, 89C, 93T.

Metro ile Beyazıt’a nasıl gidilir?

Ayrıca, Beyazıt Meydanına tramvay ile gitmenizde mümkün bunun için T1 Kabataş – Bağcılar tramvay hattına binerek – Beyazıt durağında inebilirsiniz. Beyazıt’a metro ile gitmek isterseniz, M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattından Vezneciler durağına, oradan kısa bir yürüme mesafesiyle de meydana ulaşabiliyorsunuz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *