Istanbul Havalimanına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbul Havalimanı’na metro gidiyor mu?

Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı ‘nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı ‘nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Özel Transfer Şirketleri, Özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Yeni Havalimana nasil gidilir?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul havalimanı en kolay nasıl gidilir?

* HAVAIST Otobüsleri en pratik, Özel Transfer ise en rahat ve hızlı olanı. * Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

Mecidiyeköyden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Mecidiyeköy’den İstanbul Havalimanı ‘na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.

Istanbul Atatürk Havalimanı hangi ilçede?

Yerleşim. İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nın coğrafi koordinatları 40°58’34″N, 28°48’50″E şeklindedir. İstanbul’un en büyük ilçelerinden Bakırköy ve merkezi deniz kenarında olan Yeşilköy semtinin sınırları içerisinde yer alan havalimanı, arazisi güneyde Marmara Denizi, kuzeyde ise D-100 Karayoluyla sınırlanmıştır.

You might be interested:  Sancaktepe Metro Durağı Nerede?(Çözünme)

Istanbul yeni havalimanı Zeytinburnu nasıl gidilir?

TAKSİ ile. İstanbul Havalimanı Zeytinburnu ‘na yaklaşık 45-50 km mesafede. Zeytinburnu ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Eyüpten yeni havalimanına nasıl gidilir?

Eyüp’ten Edirnekapı’ya gelen yolcu, Edirnekapı – Sultançiftliği Tramvayı’na aktarma yapacak. Tramvayla ulaştığı sultangazi’nden Sultangazi-Arnavutköy Metrosu ile Başakşehir’den gelen Halkalı – Arnavutköy – 3. Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Üçüncü Havalimanı ‘na ulaşacak.

Üsküdar istanbul havalimanı nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı metrosu hizmete girdikten sonra Üsküdar ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek için önce metrobüsle Zincirlikuyu’ya (Gayrettepe) gidip, ardından M11: Gayrettepe- İstanbul Havalimanı metro hattına aktarma yaparak İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gidebileceksiniz.

Küçükköy’den yeni havalimanına nasıl gidilir?

Alternatif olarak Küçükköy ‘ den Ankara istikametinde TEM’e bağlanıp, ardından Hasdal/Kemerburgaz/Göktürk tabelalarını takip ederek D-020 ücretsiz yolundan yaklaşık 35-40 dakikalık bir yolculukla İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirsiniz.

Istanbul yeni havalimanı Avcılar nasıl gidilir?

TAKSİ ile. İstanbul Havalimanı Avcılar ‘a yaklaşık 50-55 km mesafede. Avcılar ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 150-160 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Havaist ücreti ne kadar?

19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir.

H9 nereden kalkıyor?

H-9 (İETT) H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-9 (Cevizlibağ‎→İstanbul Havalimanı Garaj), hafta içi çalışıyor.

You might be interested:  Kanyon Avm Hangi Metro Duragi?(Soru)

Mecidiyeköy Yeni Havalimanı hangi otobüs gider?

Mecidiyeköy ‘den İstanbul Yeni Havalimanı ‘na ulaşım için 1. seçenek olarak H2 numaralı İETT Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

H6 iett nereden kalkıyor?

H-6 ( İETT ) H-6 otobüs hattının ilk durağı Yunus Emre Mahallesi olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-6 (Yunus Emre Mahallesi‎→İstanbul Havalimanı Garaj), her gün çalışıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *