Istinye Ayazağa Metro Hattı Ne Zaman Açılacak?(Mükemmel cevap)

İTÜ – İstinye Füniküler Hattı
Genel bilgiler
Website Resmî Sitesi
İşletim
Açılış 2023 (Tahmini)

12

Istinye’de metro var mı?

Metrobüsten Zincirlikuyu Durağı nda inin.Bağlantı tünelini kullanarak Gayrettepe Metro İstasyonu’na geçin. Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

Maslak Yenikapı Metro ile kaç dakika?

Yön: Hacıosman → Yenikapı Duraklar: 15 Yolculuk Süresi: 29 dk Hat Özeti: Hacıosman, Darüşşafaka, Atatürk Oto Sanayi, İtü Ayazağa, Sanayi, 4. Levent, Levent, Gayrettepe, Şişli/Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Şişhane, Haliç, Vezneciler, Yenikapı M2 metro hattı (Hacıosman → Yenikapı ) arası 4 güzergah içeriyor.

Yenikapı Hacıosman arası kaç dakika?

Yenikapı Hacıosman Metro Sefer Saatleri hizmet vermekte olup sefer süresi yaklaşık 31 dakika (Tek yön) Yenikapı Hacıosman Arası sefer sıklığı 5 (Pik Saatte) dakika, Taksim – Hacıosman Arası 2,5 (Pik Saatte) dakika, Sanayi Mahallesi – Seyrantepe Mekik Sefer 9 (Pik Saatte) dakika.

Yeşilpınar metro nerelere gidiyor?

Mecidiyeköy

  • Mecidiyeköy.
  • Çağlayan.
  • Kağıthane.
  • Nurtepe.
  • Alibeyköy.
  • Çırçır.
  • Veysel Karani – Akşemsettin.
  • Yeşilpınar.

Bağcılar metro hattı nereye gider?

Bağcılar metrosu nerelere gidiyor?: 21.7 kilometrelik metro hattı, Metrokent, Başak Konutları, Siteler, Turgut Özal, İkitelli Sanayi, Olimpiyat, Ziya Gökalp Mahallesi, İstoç, Mahmutbey, Yeni Mahalle, Kirazlı, Bağcılar, Üçyüzlü, Menderes, Esenler Otogar istasyonlarından oluşuyor.

You might be interested:  Metro Ile Tekstilkent'E Nasıl Gidilir?

Kağıthane’ye metro var mı?

Kağıthane ‘ ye metro ile doğrudan ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı, M İstinye- İTÜ- Kağıthane ve Seyrantepe- Alibeyköy metro hatlarıdır.

Taksim Yenikapı Metro kaç dakika?

Taksim – Yenikapı metroyla sadece 7.5 dakika … 3,5 kilometre uzunluğundaki bu hat, sadece Şişhaneyi Yenikapı ‘ya bağlamakla kalmıyor, İstanbul Metrosu da Marmaray ile bağlanıyor. Hacıosman, 4.

Kirazlı Yenikapı metro arası kaç dakika?

Sefer Süresi: 25 Dk.

Yenikapı Şişhane kaç durak?

Yapımına 1992 yılında başlanan ve Yenikapı ile Hacıosman arasında hizmet veren Yenikapı Hacıosman Metrosu 16 istasyondan oluşuyor. Sabah 6’dan gece 12’ye kadar hizmet veren Yenikapı Hacıosman metro hattı günde ortalama 320 bin yolcu taşıyor.

Anadolu yakasından Sarıyer’e Nasıl Gidilir?

Anadolu yakasından Sarıyer’e ulaşım sağlamak için; metrobüs hattını kullanabilir ve Mecidiyeköy metrobüs durağında indikten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Sarıyer ile Anadolu yakası ulaşımda ayrıca dilerseniz; Çubuklu- İstinye arabalı vapur hattını da kullanabilirsiniz.

Izmir Istinye Park metro ile nasıl gidilir?

İzmir İstinye Park AVM’ye metro ile gitmek isteyenler Fahrettin Altay durağında inmesi gerekiyor. Metro durağı AVM’nin önünde bulunuyor. Fahrettin Altay otobüs aktarma merkezi de AVM’nin hemen yanında bulunuyor. İzmir ‘in her tarafından Fahrettin Altay’a gelen otobüslerle AVM’ye kolayca ulaşılabiliyor.

Akmerkeze metro ile nasıl gidilir?

Metro ile ulaşım yapacak yolcular birazcık şanssız olacaklar, metro güzergahı ile Akmerkez maalesef biraz uzak kalıyor. Metro ile Levent durağına geldikten sonra Etiler çıkışından yukarı çıkın. Sonra soldan devam edin, bankaları geçtikten sonra Ziraat Bankası’nın köşesinden sağa girin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *