Kadıköy Metro Nerede?

Kadıköy metro istasyonuna nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

Hangi metro Kadıköye gider?

Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir. Bu metro hattının son durağı olan Kadıköy durağı sizi tam Kadıköy merkezine ulaştırmaktadır.

Kadıköy metro son durak neresi?

M4 metro hattının ilk durağı Kadıköy olup son durağı Tavşantepe durağıdır.

Kadıköy Tavşantepeye nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kadıköy Tavşantepe Metrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 14DK, 15BK, 16D, 19EK, 4.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D34.

Zincirlikuyu Kadıköy nasıl gidilir?

Avrupa yakasından gelmek isteyenler ise Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme durağında 34 A Cevizlibağ – Söğütlüçeşme, 34 AS Avcılar – Söğütlüçeşme, 34 G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme veya 34 Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme nolu metrobüslerden birine binerek direk Kadıköy ‘e ulaşabilirler.

You might be interested:  Pendik Esenyalı Metro Istasyonu Nereye Yapılacak?(EN iyi 5 ipucu)

Kadıköy cuma pazarı hangi durakta?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Kadıköy metrobüs durakları nerede?

Kadıköy merkeze metrobüs ile ulaşım sağlamak için; Söğütlüçeşme metrobüs durağında inmeniz gerekmektedir. Söğütlüçeşme metrobüs durağı, Kadıköy merkeze 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Vapurla Kadıköye nasıl gidilir?

Kadıköy’e; Şehir Hatları ve DenTur Avrasya feribotları ile Avrupa yakasından düzenli olarak vapur seferleri düzenlenmektedir. Vapur yolculuğu için İstanbul Kart kullanmanız gerekmektedir. İstanbul Kart tek geçişli bilet ücreti, ortalama 6 TL’dir. Ortalama 6 TL’ye, kıtalar arası bir yolculuk, oldukça keyifli olacaktır.

Kadıköyden bakırköye en kolay nasıl gidilir?

Kadıköy ve Üsküdar’dan geliyorsanız, Marmaray ile ulaşımı da tercih edebilirsiniz. Marmaray ile Bakırköy’e gelecekseniz; Yenikapı ya da Kazlıçeşme duraklarında inerek, Bakırköy metrosu ya da otobüslerine aktarma yapabilir ve Bakırköy’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

M4 hangi hat?

M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı

Pendik Kadıköy metro kaç durak?

Kadıköy Metro Durakları 2022 Kadıköy – Tavşantepe metrosunda toplamda 19 durak yer almaktadır.

İstanbul metro son durak neresi?

Metro İstanbul hakkında gerçekler Bu Metro hattı, (Kadıköy) Kadıköy durağından başlıyor ve (Pendik)Tavşantepe durağında sona eriyor. 25 km’lik alanı kapsıyor ve 19 durağı bulunuyor.

Kadıköy Pendik Metro ile ne kadar sürüyor?

Vatandaş metroya akın etti. Trafik yoğunluğu nedeniyle zaman zaman saatleri bulan Pendik – Kadıköy arası 38 dakika oldu. İstanbul metrosunun yeni istasyonları dün sabah saat 06.00’da hizmete girdi. Kartal- Tavşantepe hattı Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca (Tavşantepe) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor.

Kadıköy Kartal metro kaç dk sürüyor?

Kadıköy Kartal metrosu hattı 16 durakla hizmete açıldı. Her durak arası ortalama 2 dakika ama duraklara erişim süreleri ise 10 dakikaya kadar uzuyor.

You might be interested:  Fahrettin Altay Metro Istasyonu Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Tuzla Kadıköy metro kaç dakika?

Kartal Tuzla metro hattı! Yani Kadıköy Kartal metrosuna binen bir kişi 29 dakikalık bir mesafe katederek geldiği Kartal’dan bir aktarma ile ortalama 6 dakikada Tuzla ‘ya varıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *