Kadıköy Metro Nereye Kadar Gidiyor?

Hat, Kadıköy‘den başlayarak Acıbadem bölgesinde D100 güzergâhına oturmakta ve Tavşantepe’ye kadar bu güzergâhı takip etmektedir. Hat üzerinde Maltepe ile Huzurevi istasyonları arasında ve Maltepe İstasyonu bölgesinde, 52 araç (13 tren) kapasiteli depo ve toplam 32 araç kapasiteli bakım atölyesi bulunmaktadır.

Kadıköy metro son durak neresi?

M4 metro hattının ilk durağı Kadıköy olup son durağı Tavşantepe durağıdır.

Pendik Kadıköy metro ne kadar?

Hattın hizmete girmesiyle Kadıköy – Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26.2 kilometreye, istasyon sayısı 19’a ulaştı. Kadıköy -Tavşantepe arasında yolculuk süresi 38.5 dakika olacak.

Pendik Kadıköy metro kaç durak?

Kadıköy Metro Durakları 2022 Kadıköy – Tavşantepe metrosunda toplamda 19 durak yer almaktadır.

Pendik Metro nereye kadar gidiyor?

Kartal — Pendik — Tavşantepe Metro Hattı’nın hizmete alınmasıyla; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26,2 km’ye, istasyon sayısı ise 19’a ulaşacak. Böylece; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki yolculuk süresi 38,5 dakikaya inecek.

M4 hangi hat?

M4 Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı

İstanbul metro son durak neresi?

Metro İstanbul hakkında gerçekler Bu Metro hattı, (Kadıköy) Kadıköy durağından başlıyor ve (Pendik)Tavşantepe durağında sona eriyor. 25 km’lik alanı kapsıyor ve 19 durağı bulunuyor.

You might be interested:  Metro Bilet Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

Kadıköy Tavşantepe metro ne kadar sürüyor?

Kartal- Tavşantepe hattı Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca ( Tavşantepe ) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor. Hattın hizmete girmesiyle Kadıköy – Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26.2 kilometreye, istasyon sayısı 19’a ulaştı. Kadıköy – Tavşantepe arasında yolculuk süresi 38.5 dakika olacak.

Metro jetonu ne kadar?

Jeton için makina 4 tl para tahsil ediyor. Aynı durum metrobüs gişelerinde satılan tek geç kartlar için de geçerli ücreti 4 tl! İşin daha ilginç yanı bu istanbul kart dolum makinelerinin bozuk para haznesi olup, çalışmaması da ayrı bir olay.

Kadıköye Marmaray ile nasıl gidilir?

MARMARAY İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Kadıköy’e gitmek için Marmaray’ın herhangi bir durağından binilerek Anadolu Yakası duraklarından olan Ayrılık Çeşmesi’nde inilmesi gerekmektedir. Sonrasında Kadıköy’e yürünerek gidilebileceği gibi Kadıköy-Kartal metro hattı ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Maltepe Kadıköy metro kaç durak?

Kadıköy Kartal metrosu hattı 16 durakla hizmete açıldı. Her durak arası ortalama 2 dakika ama duraklara erişim süreleri ise 10 dakikaya kadar uzuyor.

Kadıköy Yakacık metro kaç dakika?

Yön: Kadıköy →Tavşantepe Duraklar: 19 Yolculuk Süresi: 39 dk Hat Özeti: Kadıköy, Ayrılık Çeşmesi, Acıbadem, Ünalan, Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı, Maltepe, Huzurevi, Gülsuyu, Esenkent, Hastane – Adliye, Soğanlık, Kartal, Yakacık, Pendik, Tavşantepe M4 metro hattı ( Kadıköy – Tavşantepe) arası 2

Tavşantepe metro kaç durak?

M4 Kadıköy Tavşantepe metro hattı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Kartal ile Kadıköy arasında ilk başta 16 durakla hizmete açılmış, ardından Yakacık ile Tavşantepe arasındaki kısmın da tamamlanmasıyla Tavşantepe ile Kadıköy arasında 19 durağa ulaşmıştır.

Pendik metro var mı?

Pendik’e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Pendik’e metro ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

You might be interested:  Bakırköy Metro Istasyonuna Nasıl Gidilir?

Tuzla Metrosu nereye kadar gidiyor?

Hattın birincisi Tavşantepe Metro Hattı kuyruk tüneli sonundan başlayarak sırasıyla Kaynarca merkez, Çamçeşme Kavakpınar, Esenyalı ve Aydıntepe ( Tuzla Tersane) istasyonlarından geçerek Tuzla Belediyesi mevkiinde kuyruk hatları bitiminde son bulacak. Bu hattın toplam uzunluğu yaklaşık 7,9 kilometre olacak.

Pendik Metro hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Pendik Metro yakınından geçiyor: 132P, 251, E-9, KM13.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *