Kadıköy Salı Pazarına Nasıl Gidilir Metro?(Çözünme)

Kadıköy Salı Pazarı hangi metro durağı?

Kadıköy bölgesinde bulunan Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Göztepe durak, Kadıköy içindeki Tarihi Salı Pazarı konumuna en yakındır.

Kadıköy cuma pazarı hangi metro durağı?

Kadıköy bölgesinde bulunan Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

Kadıköy Salı pazarı nereye taşındı?

Tarihi Salı Pazarı 2008 yılında, Hasanpaşa’da kurulmaya başladı. Ardından Hasanpaşa’daki bu alanın düzenlenmesi ve daha çok kişiye hizmet edebilmesi amacıyla tekrar taşındı. 2015 yılında pazarın yeni adresi Merdivenköy oldu.

Kadıköy Salı pazarına hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Kadıköy Tarihi Salı Pazarı yakınından geçiyor: 130Ş, 15BK, 16A, 251, 319.

Kadıköy Salı Pazarı hangi Metrobüs Durağı?

Metrobüs kullanarak gitmek isteyenler içinde yön, Uzunçayır durağıdır. Bu mevkide indiğinizde kalabalığı takip etmeniz yeterli.

Göztepe Salı Pazarı hangi durakta?

Kadıköy Salı Pazarı ‘na Marmaray ile ulaşım için herhangi bir Marmaray durağından Göztepe istasyonu tarafına binerek tren Göztepe durağına ulaştığında inmek gerekmektedir. Sonrasında yaklaşık iki kilometrelik bir yürüyüşün sonunda Kadıköy Salı Pazarı ‘na ulaşılmış olunmaktadır.

You might be interested:  Metro Istanbul Genel Müdürü Kim Olacak?(Çözüm bulundu)

Kadıköy cuma pazarı hangi durak Metrobüs?

Kadıköy Cuma Pazarı, İstanbul ‘un Anadolu Yakası’ndaki Kadıköy ilçesine bağlı Hasanpaşa semtinde bulunur. Buraya ulaşmak için metrobüsle Uzunçayır istasyonunda inerseniz yaklaşık 10 dakika yürüdükten sonra pazara ulaşabilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi hangi metro durağı?

Çekmeköy Metro durağında inip, M5 Üsküdar metrosuna aktarma yapın. Bağlarbaşı istasyonunda inip, 350 metre kadar yürürseniz Medeniyet Üniversitesi Göztepe Kuzey Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Kadıköy cuma pazarında neler var?

Ucuzluğun adresi olan Kadıköy Cuma pazarı, İstanbul’da sosyete pazarları arasında en çok tercih edilen alışveriş noktalarından sadece bir tanesidir. Kadıköy Cuma pazarında sebze ve meyvenin yanı sıra; perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmaktadır.

Kadıköy sosyete pazarı hangi gün?

Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta. Cuma günleri ise perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmakta.

Kadıköy semt pazarı hangi gün?

İstanbul’un en eski pazarlarından Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Pazarda taptaze meyveleri, rengarenk kumaşları ve klasik eşyaları uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün.

Kadıköy pazar hangi gün?

Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy semt pazarı, taze meyve ve sebzeden ev tekstili, kumaş ve kıyafete kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yer konumunda. Her hafta Salı günü kuruluyor.

Kadıköy metro istasyonuna nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

You might be interested:  Beşiktaşa Nasıl Gidilir Metro?(Çözülmüş)

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *