Kanyon’A Nasıl Gidilir Metro?(En iyi çözüm)

Kanyona metro ile nasil gidilir?

Kanyon’a Ulaşım

 1. METRO İLE: Metrodan Levent durağında inerek Kanyon’a ulaşabilirsiniz.
 2. TOPLU TAŞIMA İLE: Tüm Maslak-Beşiktaş güzergahında çalışan İETT otobüsleri ve Sarıyer-Beşiktaş minibüsleri ile Kanyon’a ulaşabilirsiniz.
 3. OTOMOBİL İLE: Maslak yönünden Beşiktaş yönüne giderken, Kanyon Büyükdere Caddesi üzerinde, 4.

Metrobüsle kanyona nasıl gidilir?

Kanyon İstanbul’a metrobüsle nasıl gidilir? Metrobüsün Mecidiyeköy ya da Gayrettepe istasyonlarından birinde inip, Yenikapı – Hacıosman metrosuna aktarma yaparak, Kanyon Alışveriş Merkezi ‘nin bulunduğu “Levent” istasyonuna ulaşabilirsiniz.

Kanyon Alışveriş Merkezi hangi semtte?

Kanyon AVM 41.078659 enlem ve 29.012209 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Esentepe Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır. Kanyon AVM haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Kanyon AVM posta kodu 34394.

Zorlu Center için hangi metro durağı?

Zincirlikuyu-3 durak, Beşiktaş içindeki Zorlu Center konumuna en yakındır.

Nispetiye metro hangi hat?

M6 Levent-Boğaziçi Ü./Hisarüstü Metro Hattı

Cevahir AVM metro ile nasıl gidilir?

Cevahir ‘e metro ile ulaşmak için: M2 Yenikapı – Hacıosman metrosu “Şişli / Mecidiyeköy” durağında inip “Şişli” çıkışını kullanarak Cevahir AVM ‘ye ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük kanyonu nerede?

Türkiye ‘ nin en büyük, dünyanın ise en uzun ikinci kanyonu olan Ulubey Kanyonu, Uşak ilinin Ulubey ilçesinde yer alıyor.

You might be interested:  Palladium Avm Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

 • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
 • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
 • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
 • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
 • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Kanyon kacta acilir?

Hafta içi ve hafta sonu binlerce kişinin tercih ettiği Kanyon AVM sabah saat 10:00’da açılırken, 12 saat boyunca açık oluyor. Yani akşam saat 22:00’da kapanıyor.

Kanyonda hangi markalar var?

Giyim Mağazaları

 • Anne Klein.
 • Furla.
 • Harvey Nichols.
 • Yargıcı
 • Aeropostale.
 • An Original Penguin.
 • Banana Republic.
 • Bebe.

Kanyon Alışveriş Merkezi ne zaman açıldı?

Lüks markaların bulunduğu ve ünlülerin sıkça gittiği Kanyon AVM ‘nin piyasa değeri dudak uçuklattı. 2006’da hizmete sunulan Kanyon AVM ‘nin değeri belli oldu

Türkiye’de kanyon var mı?

Arizona’da bulunan kanyondan sonra dünyanın ikinci büyük kanyonu Türkiye ‘nin en büyük kanyonu, Uşak’ta bulunan Ulubey Kanyonu oluyor. Burada bulunan cam teras da seyirlik manzarası ile herkesi davet ediyor. Ulubey ve Banaz çayları boyunca devam eden kanyona ayrıca birçok yan kanyondan da bağlanıyor.

Zorlu Center’a metro ile nasıl gidilir?

Zorlu Center, Beşiktaş Levent’te, Zincirlikuyu metrobüs durağı ile Gayrettepe Metro İstasyonu’nun bulunduğu yere yürüme mesafesinde bulunuyor. Toplu taşıma kullanıyorsanız, Zincirlikuyu metrobüs durağından ve metro bağlantılarının bulunduğu tünelden, Gayrettepe istasyonundan Zorlu PSM ‘ye ulaşabilirsiniz.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Zorlu hangi metrobüs durağında?

Nasıl Gidilir?: Metrobüs Zincilikuyu durağından ve metro bağlantılarının bulunduğu bu tünelden zorlu center’e ulaşabilirsiniz. Levazım ve Zincirlikuyu’ya giden tüm toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *