Kartal Metro Hattı Nerede?(Çözünme)

Kartal’a hangi metro gider?

Kadıköy- Kartal Arası Ulaşım Kadıköy’den Kartal’a metro ile gitmek isterseniz; M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattını kullanabilirsiniz. Metro ile Kartal’a gitmek için; Hastane-Adliye, Soğanlık, Kartal ve Yakacık- Adnan Kahveci duraklarında inebilirsiniz.

Kartal Kadıköy metrosu ne zaman yapıldı?

Yapımına 2008 yılında başlanan ve 2012 yılında hizmete giren Kadıköy Kartal Metro Hattı’ nın uzunluğu yaklaşık 22,7 kilometredir. Hat 16 adet istasyondan meydana geliyor

Pendik Metro nereye kadar gidiyor?

Kartal — Pendik — Tavşantepe Metro Hattı’nın hizmete alınmasıyla; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26,2 km’ye, istasyon sayısı ise 19’a ulaşacak. Böylece; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki yolculuk süresi 38,5 dakikaya inecek.

Kartal Ayrılıkçeşme metro kaç dakika?

Kadıköy Kartal metrosu hattı 16 durakla hizmete açıldı. Her durak arası ortalama 2 dakika ama duraklara erişim süreleri ise 10 dakikaya kadar uzuyor. Yeni açılan Kadıköy Kartal Metro hattı durakları süreleri yaptığımız seyahate göre şöyle gerçekleşti: Kadıköy – Ayrılıkçeşme metro istasyonu: 2 dakika.

Bulunduğum yerden Kartal’a nasıl gidebilirim?

En çok ziyaret edilen yerlerden Kartal konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132M, 251, 500T, KM23, KM33.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-79.
You might be interested:  Acibadem Maslak Hangi Metro Duraginda?(Doğru cevap)

Kartal metro hangi otobüs durağı?

130A, Kartal bölgesinde bulunan Kartal Metro İstasyonu konumuna giden son Otobüs aracıdır.

Kartal metro istasyonu ne zaman açıldı?

Kartal Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M4 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Kartal ‘ın Cumhuriyet mahallesinde D 100 karayolu üzerinde Kartal Kavşağı altında yer almaktadır. İstasyon, 17 Ağustos 2012 tarihinde açılmıştır.

Pendik Kadıköy metro kaç durak?

Kadıköy Metro Durakları 2022 Kadıköy – Tavşantepe metrosunda toplamda 19 durak yer almaktadır.

M4 metro kaç dk sürüyor?

M4 ( Metro İstanbul) Ek bilgi: M4 hattında 19 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 39 dakika.

Pendik metro var mı?

Pendik’e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Pendik’e metro ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Tuzla Metrosu nereye kadar gidiyor?

Hattın birincisi Tavşantepe Metro Hattı kuyruk tüneli sonundan başlayarak sırasıyla Kaynarca merkez, Çamçeşme Kavakpınar, Esenyalı ve Aydıntepe ( Tuzla Tersane) istasyonlarından geçerek Tuzla Belediyesi mevkiinde kuyruk hatları bitiminde son bulacak. Bu hattın toplam uzunluğu yaklaşık 7,9 kilometre olacak.

Pendik Metro hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Pendik Metro yakınından geçiyor: 132P, 251, E-9, KM13.

Kadıköy Kartal metro saat kaça kadar?

Kadıköy – Kartal Metrosu gece 00:00’a kadar çalışmaktadır. Yani son sefer gece 12’de hareket etmektedir.

Kadıköy Yakacık Metro kaç dakika?

Yön: Kadıköy →Tavşantepe Duraklar: 19 Yolculuk Süresi: 39 dk Hat Özeti: Kadıköy, Ayrılık Çeşmesi, Acıbadem, Ünalan, Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı, Maltepe, Huzurevi, Gülsuyu, Esenkent, Hastane – Adliye, Soğanlık, Kartal, Yakacık, Pendik, Tavşantepe M4 metro hattı ( Kadıköy – Tavşantepe) arası 2

You might be interested:  Istanbul Forum Metro Hangi Durak?

Kadıköy Pendik metro ne kadar sürüyor?

Vatandaş metroya akın etti. Trafik yoğunluğu nedeniyle zaman zaman saatleri bulan Pendik – Kadıköy arası 38 dakika oldu. İstanbul metrosunun yeni istasyonları dün sabah saat 06.00’da hizmete girdi. Kartal- Tavşantepe hattı Yakacık (Adnan Kahveci), Pendik ve Kaynarca (Tavşantepe) olmak üzere 3 istasyondan oluşuyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *