Kartal Metro Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Kartal’a hangi metro gider?

Kadıköy- Kartal Arası Ulaşım Kadıköy’den Kartal’a metro ile gitmek isterseniz; M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattını kullanabilirsiniz. Metro ile Kartal’a gitmek için; Hastane-Adliye, Soğanlık, Kartal ve Yakacık- Adnan Kahveci duraklarında inebilirsiniz.

Kartalda metro var mı?

M4, Kartal bölgesinde bulunan Kartal Metro İstasyonu konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Kartal metro ile üsküdara nasıl gidilir?

Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir. Kartal – Kadıköy metrosu ile Üsküdar ‘a gitmek için Ünalan durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

Bulunduğum yerden Kartal’a nasıl gidebilirim?

En çok ziyaret edilen yerlerden Kartal konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 132M, 251, 500T, KM23, KM33.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-79.

Kartal’a hangi otobüs gider?

133AK veya 133Ş İETT veya 133KT veya 132P otobüsleriyle Kartal’a gidebilirsiniz.

Kartal sahile hangi otobüs gider?

Kartal bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kartal Sahil adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 131Y, 132C, 133T, 16D, E-9.
 • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 • Metro: M4.
 • Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-37, MİNİBÜS: C-50, MİNİBÜS: C-80, MİNİBÜS: C-86.
You might be interested:  Metro Ile Ataşehire Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Kadıköy Kartal metro ne kadar sürüyor?

Kadıköy Kartal metrosu hattı 16 durakla hizmete açıldı. Her durak arası ortalama 2 dakika ama duraklara erişim süreleri ise 10 dakikaya kadar uzuyor.

Pendik metro ile nasıl gidilir?

Pendik ‘e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Pendik ‘e metro ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Pendik Kartal arası nasıl gidilir?

D-100 Kartal mevkiindeki metroya binerek Pendik ‘e gidebilirsiniz. Bu en hızlı seçenektir. Metrodan Pendik istasyonunda inerek 132 veya KM26 veya 132A veya KM27 veya 132P veya 132D veya 132H otobüsleriyle Pendik ‘e inebilirsiniz. Metrodan Tavşantepe istasyonuna inerek KM13 veya KM24 otobüsleriyle Pendik ‘e inebilirsiniz.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Üsküdara en kolay nasıl gidilir?

Üsküdar ‘a ulaşım sağlayabileceğiniz seçeneklerden biri de Marmaray’dır. Üsküdar ‘a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar ‘a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Üsküdar nasıl gidilir?

Kadıköy’den Üsküdar ‘a ulaşmak oldukça kolaydır. Buraya şahsi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi Kadıköy’den kalkan İETT otobüsleri yaklaşık 10-15 dakika içerinde Üsküdar ‘a varabilirsiniz. Kadıköy’den Üsküdar ‘a giden İETT Otobüsleri şunlardır; 15F – BEYKOZ – KADIKÖY.

Metrobüs ile kartala nasıl gidilir?

Metrobüs ile Kartal ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metrobüs bağlantısını kullanarak Kartal’a gitmek isterseniz; Uzunçayır metrobüs durağında indikten sonra, M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattının Ünalan durağına aktarma yapmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Otogara Metro Ile Nasıl Gidilir?(Soru)

Mecidiyeköy Eminönü Nasıl Gidilir?

Şişli’den Eminönü’ne nasıl gidilir Mecidiyeköy’den Eminönü’ne gitmekle aynı. Öncelikle yeşille gösterilmiş olan M2 metrosu ile Taksim’e gitmelisiniz. Taksim’den füniküler ile Kabataş’a inebilirsiniz. Kabataş’tan da yukarıdaki şekilde mavi renkle gösterilen T1 tramvayını kullanarak Eminönü’ne ulaşabilirsiniz.

Kartala nasıl gidilir iett?

KARTAL MEYDAN DURAĞI

 1. 16 PENDİK – KADIKÖY. Hattın detayına git.
 2. 16A PENDİK – ÜSKÜDAR. Hattın detayına git.
 3. 17 PENDİK – KADIKÖY. Hattın detayına git.
 4. 131K YEŞİLTEPE / ŞAHİNBEY – KARTAL.
 5. 131V VEYSEL KARANİ – YAKACIK / KARTAL.
 6. 131Y ÇEKMEKÖY/SAMANDIRA-KARTAL.
 7. 132B AKFIRAT EVLERİ – KARTAL METRO.
 8. 132C SULTANBEYLİ GÖLET – KARTAL.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *