Kartal’A Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Metro ile gitmek isterseniz; M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattını kullanmanız gerekmektedir. Metronun, Kartal durağında indikten sonra 16B otobüs hattına aktarma yaparak alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüs ile ulaşım sağlamak isterseniz, Gebze- Harem minibüslerini kullanabilirsiniz.

Kartalda metro var mı?

M4, Kartal bölgesinde bulunan Kartal Metro İstasyonu konumundan geçen ilk Metro aracıdır.

Kartal metro ile üsküdara nasıl gidilir?

Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir. Kartal – Kadıköy metrosu ile Üsküdar ‘a gitmek için Ünalan durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

Kartal Adliyesi metro hangi durak?

Kadıköy veya Ayrılık Çeşmesi duraklarından M4 metrosuna binebilirsiniz. Size en yakın metro durağından metroya binin. Metrodan Hastane- Adliye durağında inin.

Bulunduğum yerden Kartal’a nasıl gidebilirim?

En çok ziyaret edilen yerlerden Kartal konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132M, 251, 500T, KM23, KM33.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-79.

Kartaldan Kadıköye hangi otobüs gider?

Kartal ‘a otobüsle Kadıköy ‘den gitmek istiyorsanız;

  • 16D İETT otobüsüne binin, otobüs sahil yolundan gider.
  • 17 İETT otobüsüne binin, otobüs Bağdat Caddesi / Üsküdar Caddesi’nden gider.
  • Metroya binin, metrodan Kartal durağında inin, 131Y veya 132C veya 132S veya 134CK veya 134 İETT otobüslerine binin.
You might be interested:  Metro Ile Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Kadıköy Kartal metro ne kadar sürüyor?

Kadıköy Kartal metrosu hattı 16 durakla hizmete açıldı. Her durak arası ortalama 2 dakika ama duraklara erişim süreleri ise 10 dakikaya kadar uzuyor.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Üsküdara en kolay nasıl gidilir?

Üsküdar ‘a ulaşım sağlayabileceğiniz seçeneklerden biri de Marmaray’dır. Üsküdar ‘a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar ‘a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Üsküdar nasıl gidilir?

Kadıköy’den Üsküdar ‘a ulaşmak oldukça kolaydır. Buraya şahsi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi Kadıköy’den kalkan İETT otobüsleri yaklaşık 10-15 dakika içerinde Üsküdar ‘a varabilirsiniz. Kadıköy’den Üsküdar ‘a giden İETT Otobüsleri şunlardır; 15F – BEYKOZ – KADIKÖY.

Kartal Adliyesi hangi durak?

Cevizli durak, Kartal içindeki Anadolu Adliyesi konumuna en yakındır.

Marmaray Kartal Adliyesinden geçiyor mu?

Bu Tren hatları Kartal Adliyesi yakınından geçiyor: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

Hastane Adliye hangi hastane?

Hastane – Adliye Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M4 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon, Kartal’ın Cevizli mahallesinde D 100 karayolu üzerinde Anadolu Adalet Sarayı’nın ve Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi ‘nin kuzeyinde yer almaktadır.

Metrobüs ile kartala nasıl gidilir?

Metrobüs ile Kartal ilçesine doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metrobüs bağlantısını kullanarak Kartal’a gitmek isterseniz; Uzunçayır metrobüs durağında indikten sonra, M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattının Ünalan durağına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Kartal Üsküdar nasıl gidilir?

Üsküdar’dan Kartal ‘a gitmek için 16A no’lu Pendik- Üsküdar İETT hattını kullanarak otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Üsküdar’dan Kartal ‘a Marmaray ile gitmek isterseniz; önce Marmaray Ayrılıkçeşmesi durağında inmeniz ve buradan M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *