Kartala Nasıl Gidilir Metro Ile?(Çözülmüş)

Metro ile gitmek isterseniz; M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattını kullanmanız gerekmektedir. Metronun, Kartal durağında indikten sonra 16B otobüs hattına aktarma yaparak alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüs ile ulaşım sağlamak isterseniz, Gebze- Harem minibüslerini kullanabilirsiniz.

Kartal metro ile üsküdara nasıl gidilir?

Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştirmektedir. Kartal – Kadıköy metrosu ile Üsküdar ‘a gitmek için Ünalan durağında inilir ve buradan sıkça geçen Üsküdar minibüsleri ile kısa bir sürede Üsküdar merkezine ulaşılır.

Bulunduğum yerden Kartal’a nasıl gidebilirim?

En çok ziyaret edilen yerlerden Kartal konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 132M, 251, 500T, KM23, KM33.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-79.

Marmarayla Kartal’a nasıl gidilir?

Marmaray ile Kartal’a doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray bağlantısını kullanarak ulaşım sağlamak isterseniz; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonra, Kadıköy- Tavşantepe metro hattına aktarma yapabilirsiniz.

Pendik metro ile nasıl gidilir?

Pendik ‘e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Pendik ‘e metro ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

You might be interested:  Kanyon'A Nasıl Gidilir Metro?(En iyi çözüm)

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Üsküdara en kolay nasıl gidilir?

Üsküdar ‘a ulaşım sağlayabileceğiniz seçeneklerden biri de Marmaray’dır. Üsküdar ‘a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar ‘a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kartaldan üsküdara hangi Otobüs gider?

Kartal ‘a otobüsle Üsküdar ‘dan gitmek istiyorsanız;

 • 2 İETT Bostancı – Harem otobüsüne binin. Otobüsten Şenesenevler’de inin.
 • 11ÜS Sultanbeyli otobüsüne binin. Babürşah Caddesi’nde inin.
 • 12A Kadıköy otobüsüne binin.
 • Otobüs yerine Marmaray ile Kartal ‘a 2 kat daha çabuk gidebilirsiniz.

Kartal Üsküdar nasıl gidilir?

Üsküdar’dan Kartal ‘a gitmek için 16A no’lu Pendik- Üsküdar İETT hattını kullanarak otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Üsküdar’dan Kartal ‘a Marmaray ile gitmek isterseniz; önce Marmaray Ayrılıkçeşmesi durağında inmeniz ve buradan M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Kartal Marmaray hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Marmaray. Kartal İstasyonu yakınından geçiyor: 132C, 132P, 133T, 16D, KM32.

Gebze Marmaraya hangi otobüs gider?

Gebze şehrinde Gebze Marmaray İstasyonu konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 • 402. Kent Önü-G.T.Ü-Di̇lovası-Deri̇nce-İzmi̇t-Otogar (d 100 )
 • 406. Adli̇ye-Sırasöğütler.
 • 503. Kentönü- Gebze Tekni̇k Üni̇.-Nenehatun-İstasyon-Fati̇h Dh.
 • 507. Darıca-Nene Hatun.
 • 525. Kent Önü- Marmaray İstasyon-Mustafa Paşa Cami̇i̇

Pendik Kartal arası nasıl gidilir?

D-100 Kartal mevkiindeki metroya binerek Pendik ‘e gidebilirsiniz. Bu en hızlı seçenektir. Metrodan Pendik istasyonunda inerek 132 veya KM26 veya 132A veya KM27 veya 132P veya 132D veya 132H otobüsleriyle Pendik ‘e inebilirsiniz. Metrodan Tavşantepe istasyonuna inerek KM13 veya KM24 otobüsleriyle Pendik ‘e inebilirsiniz.

You might be interested:  Pendik Hızlı Trene Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Metrobüs ile pendiğe nasıl gidilir?

Pendik’e Metrobüs ile Nasıl Gidilir? Pendik ilçesine metrobüs hattı ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metrobüsü kullanarak Pendik’e aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz, metrobüs ile Uzunçayır durağında indikten sonra M4 Kadıköy- Tavşantepe metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Pendik metroya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Pendik Metro yakınından geçiyor: 132P, 251, E-9, KM13.

Marmaray ile Pendik nasıl gidilir?

Marmaray’dan Pendik hızlı tren istasyonuna nasıl gidilir? Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi İstasyonu’na gidin (son durak) Pendik Gar’dan hareket eden ilk trene (06:15) yolcu taşımak üzere Kadıköy- Pendik hattında 16 hat numaralı İETT otobüs seferleri başlamıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *