Kozyatağına Metro Ile Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Kozyatağı Metro hangi metro?

Kozyatağı (M4) Metro İstasyonu, İstanbul metrosu ‘nun M4 ( Kadıköy – Tavşantepe) Metro Hattı’nda yer alan ve 17 Ağustos 2012’de hizmete giren yer altı metro istasyonudur.

Kadıköy Kozyatağı hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kozyatağı İETT Durağı yakınından geçiyor: 11T, 14A, 16A, 19EK, 251, 500T.

Kozyatağı Metro hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kozyatağı Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 16A, 19EK, 251, 500T.

Kozyatağı nasıl gidilir?

Kozyatağı, Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kozyatağı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 16A, 19EK, 19F, 319.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-54.

Piazza hangi metro durağı?

metro. Kadıköy – Tavşan Tepe Metrosu ile Esenkent Durağında ‘nda inerek Maltepe Piazza ‘ya ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Tavşantepe metro hattı çalışıyor mu?

M4 ( Kadıköy ‎→ Tavşantepe ), her gün çalışıyor. Ek bilgi: M4 hattında 19 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 39 dakika. M4 metro hatlarının çevrimdışı PDF haritasını ve metro saatlerini de indirebilir ve internetsiz kullanabilirsiniz.

Kadıköy Yakacık Metro kaç dakika?

Yön: Kadıköy →Tavşantepe Duraklar: 19 Yolculuk Süresi: 39 dk Hat Özeti: Kadıköy, Ayrılık Çeşmesi, Acıbadem, Ünalan, Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı, Maltepe, Huzurevi, Gülsuyu, Esenkent, Hastane – Adliye, Soğanlık, Kartal, Yakacık, Pendik, Tavşantepe M4 metro hattı ( Kadıköy – Tavşantepe) arası 2

You might be interested:  Metro Market Sahibi Kim?(Çözülmüş)

Içerenköy Carrefour AVM nasıl gidilir?

Ataşehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Carrefour İçerenköy AVM adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 16A, 18UK, 19E, 19EK, 19S, 19T, 320A, 500T.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-61, MİNİBÜS: C-501.

Köfteci Yusuf Maltepe nasıl gidilir?

Maltepe bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Köfteci Yusuf adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 132M, 251, 500T, KM23.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-319, MİNİBÜS: C-51, MİNİBÜS: C-90.

Dasdasa nasıl gidilir?

Avrupa Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz, Kadıköy veya Üsküdar’a geçtikten sonra aktarma yaparak DasDas’a gelebilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan metro ile gelmek isterseniz, M4 hattında Yenisahra durağında inebilir, aktarma yaparak DasDas’a gelebilirsiniz.

Optimum AVM metro ile nasıl gidilir?

İstanbul Optimum Outlet AVM `ye metro ile ulaşım; Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı’nda inerek Optimum ‘a ulaşabilirsiniz. İstanbul Optimum Outlet AVM `ye otobüs ile ulaşım; E5 otoyolu Yenisahra durağından geçen otobüs hatlarını kullanarak Optimum ‘a ulaşabilirsiniz.

Metrobüs ile ataşehire nasıl gidilir?

Ataşehir’e metrobüs ile doğrudan ulaşım imkânınız bulunmamaktadır. Metrobüs ile gelecekseniz, Uzunçayır metrobüs durağında inerek; Ataşehir otobüs ve minibüslerini kullanabilir ve Ataşehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart kullanmanız gerekmektedir.

Kadıköy Marmaray nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ile Kadıköy ‘e ulaşım sağlamak için; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonra, metro bağlantısını kullanarak, bir durak sonra Kadıköy durağında inebilirsiniz. Marmaray durakları arası ulaşım, ortalama 4 dakika sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *