Kuledibi Göz Hastanesine Metro Ile Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Kuledibi Göz Hastanesi tam olarak nerede?

Beyoğlu Kuledibi Göz Hastanesi Randevu Alma, adres ve iletişim bilgileri. Polikliniğimiz İstiklal Caddesinin yan sokağında bulunmaktadır.Taksim yönünde gelen otobüs, minibüs ve dolmuşlarla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattı kullanılarak da ulaşım sağlanabilir.

Kuledibi Göz Hastanesi hangi durakta?

İplikçi durak, Beyoğlu içindeki Kuledibi göz hastanesi konumuna en yakındır.

Kuledibi Göz Hastanesi hangi ilçede?

1904’te İngilizler’e ait hastane olarak inşa edilen, 1948’den sonra yine hastane olarak görevini sürdüren, 2000’den itibaren ise göz hastalıkları tedavilerini yürüten İstanbul Beyoğlu’ndaki Kuledibi Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Okmeydanı’nda yapımı devam eden sağlık kampüsüne taşınacak.

Beyoğlu Göz Hastanesi hangi durakta?

Metro; Hastanemize metro yoluyla ulaşmak için M2 Yenikapı – Hacıosman hattını kullanabilirsiniz. Şişhane metro durağında indikten sonra Galata Kulesi istikametinde ilerleyiniz.

Kuledibi hangi ilçeye bağlı?

Kuledibi Hamamı 41.024876 enlem ve 28.975082 boylamda yer almaktadır. Beyoğlu ilçesine bağlıdır. Kuledibi Hamamı haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Beyoğlu Göz Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Beyoğlu Göz Hastanesi yakınından geçiyor: 28, 28T, 32, 46Ç, 66, 82, 99A, EM1.

Galataya hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Galata Kulesi Meydanı yakınından geçiyor: 28, 28T, 30D, 46Ç, 55T, 66, 74A, 89C, 97T.

You might be interested:  Avcılara Metro Ile Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Beyoğlu Göz Hastanesi Başhekimi kimdir?

Halen Beyoğlu Göz EAH’nde başhekim olarak çalışmakta olan Dr.Taşkapılı’nın yurt içi ve yurt dışı çok sayıda bilimsel çalışması bulunmaktadır. Yabancı dili İngilizce olup,evli ve iki çocuk babasıdır.

Acilde göz doktoru var mi?

Acil serviste hali hazırda bekleyen göz doktorları görev yapmaz fakat göz hastalıkları bölümünün servisinde nöbetçi göz doktoru bulunur. Bu durumda, acil servisin çağrısıyla hastaneye gelerek hastayı muayene eder, gerekli müdahaleyi yapabilirler.

Göz muayene ücreti ne kadar?

Göğüs Hastalıkları: 150 TL –Özel muayene ücreti: 150 – 300. Kulak Burun Boğaz: 200 TL – Özel muayene ücretleri 200 – 450 TL. Kardiyoloji: 150 TL – Özel muayene ücretleri: 150 – 400 TL. Göz Hastalıkları: 100 TL Özel muayene ücretleri: 100 – 300.

Istanbul Beyoğlu nereye bağlı?

Beyoğlu veya eskiden Pera, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerinden biridir. Kuzeybatıda Şişli ve Kâğıthane, doğuda Beşiktaş ve İstanbul Boğazı, güneyde ve batıda ise Haliç ile sınırlı ilçenin yüzölçümü 8.76 km2‘dir ve 45 mahalleden oluşmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *